• honda müşterilerinin büyük çoğunluğu honda markasına sadık insanlardır, honda gibi bir firmanın güvenirliğini sürdürebilmesi için bunu telafi etmesi gerekir,
    benim de fikrim kullanılan ince sacın ecnebilerin body roll dediği bizim ise motordan gelen gücün, iskeletten (ne tip bir şasi kullanılmış incelemedim) kaportaya doğru uyguladığı burulma-burkulma direncine dayanamayıp, burktuğu c sütununun boyasında hareler oluşturduğu yönünde, demek ki bu araçlar ile uzun süre yüksek sürat ile geri geri gitseler a sütunu da bu şekle gelicek.
    kaput dalgalanmasını konuşmuyorum bile, acil çözümlenmesi gereken bir sorundur. eski bir hondacı olarak destek vereceğim kampanyadır.
  • honda türkiye sonunda inceleme başlattığını açıklamış.

https://www.cnnturk.com/…teki-gocukleri-arastiriyor
  • arabayı hafif yapacağım diye iyice tenekeye çevirmişler. arkadaşım 3 ay önce lpg'li civic aldı, arabayı teslim aldığı honda bayi kaputu kapatırken üstüne çok abanmayın diyerek uyarmıştı kendisini. bu muhabbetin üstüne burada da başlık açılınca doğrusu hiç şaşırmadım. ayrıca arkadaşım arabanın tüpte giderken performansının hiç tatmin etmediğini, arabanın yığıldığından bahsetti daha geçtiğimiz hafta. sonuç olarak alman'dan şaşmayacaksın.
  • ülkemi tanıyorsam satışları zerre etkilemez. hangi dsg'li aracın satışları azalmış bugüne kadar? en sorunlu olduğu bilinen dsg serilerinin bile satışları tam gaz devam ediyor.

bizi bu cahilliğimizle daha çok s.kerler.
  • sadece fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla eyyorlamam şudur:
    sac olması gerekenden incedir. göçmeye yol açan olası durumlar ise sıcaklık farkından dolayı olabilir veya yapıştırma prosesinde yapılan bir hata (teknik veya işçilik) olabilir. direkte herhangi bir problem olma ihtimali yok denecek kadar azdır. problem sadece sacdadır.

direkle ilgili dünya kadar test yapılır ve zaten direkte olan tasarımsal hata bu tarz bir sonuca yol açmaz.

işte bunlar hep maliyet azaltma çabaları.

burda müşterinin yapması gereken servislerle mücadele etmek. honda japonya bunu elbet kabul edecektir, başka şansları yok. madur olmayın efendim.
  • o videoda çok konuşan aracı kırmızı olan adam var , hani kro arabası yapmak için üstüne birde masraf yapan , satiliga çıkarmış 140 bin tlye , açıklama kısmında göçükle ilgili bilgi yok.

benden çıksın da kime girerse girsin, gerçi bende suç insanlardan insanlık bekliyorum.
  • video da her ne kadar araba da ne olduğunu göremesek de ne anlattığını göstermeden sadece anlatılsa da var bi bok demek ki anlatıyor dedirten durum bakınız pardon bakmayınız bakacak bir şey yok.
  • hiç bi bok olmaz. yani honda tutup da; "tüm araçları alıyorum , yerine sıfır km göçük problemi olmayan araçlar veriyorum. herkesten özür diliyorum" demez. boşuna debelenmeyin.ayrıca bu hata da kolay kolay düzelmez. tasarımdan kaynaklı bir hata sanırsam.
  • 2012'de 1 yil boyunca, 2009 model honda civic kullanmis biri olarak uzmustur.

eski honda'larin da kaporta zayiflik problemleri vardi ama bu rezalet gibi rezalettir.honda turkiye'nin tavri ise evlere senlik her zamanki gibi.

bu is sadece turkiye'de uretilen civic'ler de degil, kanada ve diger ulkelerde de ortaya cikmis. yani civic in tasariminda bir problem olabilir. turkiye'de muhattap bulmak zor olabilir ama buralarda adamin gotunden kan alirlar.

resmi bayii ler soru sormadan gocukleri tamir ediyorlar mis ama 2 ay sonra tekrar ortaya cikmis.

http://www.civicx.com/…t-or-body-issue.3002/page-18
hesabın var mı? giriş yap