şükela:  tümü | bugün
  • 15 senedir istanbul'u yöneten kadir abi, pazar açılışı dışında pazarda görülmemişken, yeni belediye başkanı elini kolunu sallaya sallaya pazar gezebiliyor.

2019'un güngören'inde gayet güzel manzaralar.
  • pazar esnafından ve halktan köşe bucak kaçanlar gelmiş gereksiz diyor.
    adama sana kafa atmak istiyorum dediler gel seni öpeyim dedi korkma hırsız deseler bile mutlaka verecek güzel bir cevabı vardır.
  • canlı yayın

sayın istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu'nun an itibariyle gerçekleştirdiği ziyaret.

halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. psikolojik bir yıkım yaşayan akp'li seçmenler ise kenar dan yeni başkanı lokomotif gibi sigara dumanı çıkartarak seyrediyorlar. çok hararetliler ve ellerinden bir şey gelmiyor. yıllar sonra yaşanan bu önemli anları görebilmeniz için izlemenizi tavsiye ediyorum.

youtube canlı

not : hararetli ampulistlere tavsiye etmem.
  • beşiktaş, kadıköy veya şişli'deki herhangi bir pazarı değil güngören'deki pazarı ziyaret ediyor. bakın burası çokomelli.
  • çok şaşırttı bu görüntü beni, 100 200 tane koruma göremedim başkanın etrafında
  • karşılıklı hamleler devam ediyor, akp'de vezir gitti, chp şah çekti mat geliyor.
  • amcanin tekinin agzimiza sictilar 20 kusur senedir dedigi videodur. guldurmus ve duygulara tercuman olmustur. adamin etrafinda koruma yok, fotograf cekiliyor, dinliyor, insanlarla kucaklasiyor. hayirlisiyla ibbdeki gorevini basariyla yapip kendini daha da sevdirip cumhurbaskanligina oynaman dilegiyle azor ahai basgan.
  • rte'nin topal ördek tabiri üzerinden golü gelişine doksana attı.

edit: "topal olmak tabiri üzerinden engellere ve aksaklıklara gönderme yapmasını yanlış buluyorum. bu tabirden kırılabilecek vatandaşlarımız olabilir. zira avcılar belediye başkanımızın iki kolu olmamasına rağmen belediye başkanı olarak halk tarafından bu görev için seçilmiştir.." dedi.
  • amk çomarına bak imamoğlu'nu yuhluyor malum partiden birisini yuhlasana bak nasıl sülaleni içeri alıyorlar fetöden.