• whatsapp'ın dakka başı gönderdiği bildirim.
    giriyorum, yok mesaj falan.

(bkz: whatsapp kafası)
  • whatsapp'ın şakacı sözü.

ne demek olabilir? "yani ben de emin değilim ama olabilir, sen bi aç bak belki vardır?!" şizofren misin nesin?
  • yeni whatsapp güncellemesi sonucu gelen nefret edilesi mesajdır. sessize aldığınız gruplardan gelen mesajlarda bile zır zır titreyip "yeni mesajınız olabilir" şeklinde uyarı verip duruyor. eğer bildirimi kapatırsanız normal konuşmalarınızın bildirimlerini de alamaz hale geliyorsunuz. ya hep ya hiç gibi bir şey yapmışlar. ayrıca zaman olmadığında bildirim panelini aşağı kaydırıp gelen mesajların ilk bir iki cümlesini okuyup geçebiliyorduk. şimdi illa uygulamayı açacaksız, online olacaksın mesaja tıklayıp gireceksin. .mına koyim senin whatsapp gibi. kullanmasan olmuyor. kullansan kafa ağrıtıyor.

kapatmanın henüz bir yolu yok.

edit: düzeltmenin yolu varmış. telefonu/whatsapp'ı veri tasarruf modundan çıkarmak gerekiyormuş. cihaz uykudayken veri aktarımı kapanıyor, ama whatsapp bir şekilde aktarıyor yine veriyi az da olsa. o yüzden ihtimaller çerçevesinde uyarı veriyor.
  • internet bağlantımın hiç olmadığı zaman gelen bildirimdir. ve her "yeni mesajınız olabilir" bildirimini aldığımda internet bağlantımı açıyorum ve bumm haklılar yeni bir mesajım var hatta iki üç dört...
  • "yeni mesajınız olabilir" lanetine kapildim dostlar.
    ne sikimsonic bisey olm bu nasil kurtulacaz?
  • son güncellemeden sonra ortaya çıkan bir garip durum. varsa vardır yoksa yoktur. paranoyak ettin ulan beni.
  • gelen mesajların whatsapp'a girmedikçe gozukmemesi hatasini telafi eden bir yöntem gibi en azindan benim bu isime yariyor
  • whatsapp bu kadar ucuz bir bildirime neden gerek duyuyor enteresan.
hesabın var mı? giriş yap