şükela:  tümü | bugün
  • bu kürtaj çarşıyı karıştırır.
    yeni milli eğitim bakanı ziya selçuk'un 2013'te verdiği röportajdan: "ben dindar olmayı bu ülkenin ortak paydası olarak görmüyorum. “dindar değilim” diyor bazıları. bunun yerine insanların ortak paydasıyla ilgili bir arayışa girmek lazım ki bu ahlak anlayışıdır. ateistin de budist’in de hristiyan’ın da müslümanın da herkesin bir ahlak telakkisi vardır ve bu evrensel bir temel oluşturur."
    kaynak
  • bakalım sözünün arkasında durangillerden mi yoksa çark edip rte'nin dümen suyuna girengillerden miymiş?

gerçi sonucu tahmin edebiliyorum.
    rte'nin bugüne kadar sözünün arkasında durangillerden birisine makam verdiği görülmemiştir. elbette bu da çark edip rte'nin dümen suyuna girengillerden çıkacaktır. eğer aksi olursa ben bu sözümü yemeye hazırım, yanılmışım der özür de dilerim çünkü ben sözünde durangillerdenim.
  • o kabinede bir tane orta görüşlü insan yok. hepsi sağ görüşlü bunlara kanacak aklın da ne bileyim...her şeyi geçtim bakanlar özel teşebbüs sahibi. küçük amerika olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. eğitime dair
  • (bkz: atma ziyaaa)
  • hiç kimse şuanda bu adama çamur atamaz. uzun yıllar sonra milli eğitimin başına gelmiş en iyi eğitimcilerden birisidir. sırf eleştirmek için eleştirmeyin lütfen.

(bkz: ziya selçuk'un efsane konuşması)

ziya selçuk kimdir?
  • ziya hocamız eğer düşüncelerini gerçekleştirirse gelmiş geçmiş en iyi milli eğitim bakanı olur.
  • biz böyle aydın bir adamı hak edecek ne yaptık?

tek üzüntüm yakında yerler bu adamı, ya fetocu derler ya pkk'lı.. akepe içinde bu kalitede adamı barındırmazlar !
  • e ona bakarsan devlet bahceli iki yil once "erdogan benim boyle boyle dedigimi ispatlamazsa alcak, namert ve serefsizdir", suleyman soylu yedi sekiz yil once "tuyu bitmemis yetimin hakkini sormazsam namerdim" demedi mi? simdi gelmis "milli egitim bakani su kadar yil once sunu demisti" diyorsunuz. oglum siz cidden neden bu kadar kolay kaniyorsunuz lan? turk siyasetinde bir ay gecirmis adam, sizin gotunuzdeki donu ceker alir, arkasindan "vay be, helal olsun" dersiniz siz. saf olmayin bu kadar.