şükela:  tümü | bugün
  • 1990 sonrası doğan erkeklerde gördüğüm durum. öncelikle amacım erkekler kadınlaşıyor diyerek kadınları aşağıladığım düşünülmesin. rica ediyorum. benim söylemek istediğim şey yeni nesil erkeklerin kadınlar gibi hassas ve dayanıksız olmasıyla ilgili.
    evet efendim nerede kalmıştık. yeni nesil erkeklerin feminen hale gelmesinde. bana göre gerçekten böyle birşey var.

yeni nesil erkeklere bakıyorum kadın gibiler aq. zor şartlara dayanıksızlar, mücadele ruhları yok, herşeyden şikayet ediyorlar. en ufak bir olumsuzlukta psikolojileri bozuluyor. arkadaş ortamlarında biribirine çabucak küsüyor. küsmek nedir lan? iki iş yapsalar "benim g.tüm ağrıyor." diye ortalıkta geziyorlar.

aha bugünlerde popüler olan bir başlık var adam bedelli askerliğe gitmiş. yanına krem, pudra gibi şeyler almış yok telefonsuz yapamıyormuş hahahahah bu ne lan aq. 1970 doğumlular 18-20 ay askerlik yaptı bu kadar ağlamadılar.

bence bu duruma devletin bir önlem alması lazım. böyle gitmez.
  • kadınlar asagilamiyorum diyip kadınları asagilayan bir yazarın düşünceleri.

umuyorum ki yeni nesil erkekler size benzemiyorlardır. sizin nesillerinizi goruyoruz, okuyoruz... taciz, tecavuz, vahşet. sanki nesilleri bir boka yaramis gibi utanmadan, adam olamadan adamlık dersi vermeye calisiyorlar tey allaaaam
  • dün metroda gördüğüm, yürürken bir yandan lipstick süren, 90 sonrası doğumlu olduğunu tahmin ettiğim çocuk ile katıldığım önerme.
  • başlıkla ilgili konuşmadan önce biraz başlığı açanın yazdığından bahsedelim.
    kadınları aşağılamak niyetinde olmadığından bahsetmiş ancak hassas ve dayanıksız olmayı feminen bir şey olarak nitelendirmiş. kadınlar biyolojik olarak erkeklerden daha dayanıklıdır. acıya daha çok katlanabilirler. insanlığın varoluşundan beri kadınların doğum yapıyor olduğu gerçeğini görmezden mi gelelim?
    kadınlar zor şartlara dayanıksız değildir. mücadele ruhları sorgulanamaz. kadınların dünyaya neler kattığından bu kadar bi haber misiniz? her şeyden şikayet etmek de kesinlikle kadın olmakla ilgili birşey değildir. hayatına giren insanlar böyle olduğu için üzgünüm ama cinsiyetçi bir pislik olma hakkını sana vermez.

eğer yeni nesil erkeklere sorunlarını söyleme ve duygusal olma hakkını sağlıyorsa, saldırgan, kaba ve duyarsız olmamalarına sebep oluyorsa yeni nesil hoş gelsin.
  • pantalon yerine tayt giyen justin biber gibi şarkıcıları dinleyerek büyüyen nesil. çok da faklı bişey beklememek lazım.
  • (bkz: xenoestrogen)
  • soya koyuyolar her şeyin içine. ondan.
    ameriga'nın, finans-kapitalin oyunları hep.
    savaşçı ruhumuzu söndürmenin içün.
  • kadınlığına rakip çıkıyor diye sinirlenmek hiç hoş değil.
  • tavuktandır o tavuktan.. gdo, meme yapmıştır.