şükela:  tümü | bugün
  • geçenlerde mobilyaları yeniledik. modern ve görüntüsü esaslı şeyler aldık. sonra masayı balkona çıkarmam icap etti ve yardım edecek hiç kimse de yok malesef. tek başıma taşımam gerekti. tuttum kaldırdım götürmeye başladım fakat takdir edersiniz ki tek kişi taşıyınca sağa sola çarpa çarpa götürüyorsun çünkü önünü görmüyorsun. tam balkona çıkacağın masanın ayağı kapının kenarına çarpıp kırılıverdi. daha alalı 10 gün olmamış sanki çubuk krakermiş gibi kırıldı.

bundan önce de spor salonunda duşakabini yenilemişler. duşa girdim çıkarken ayağım kayar gibi olunca refleks olarak kabinin kenarından sıkıca tutundum. o da elimde kaldı ve yerinden söküldü.

bir gün misafirlikteyiz. ahşap tabureleri var. evin hanımı tabureleri baktım topluyor yük olmayalım diye yardım ettim. tabureyi diğer taburenin üstüne geçirdim ama tam oturmadı gibi oldu. biraz bastırdım çok değil azıcık. ortadan ikiye bölündü.

kısaca demek istediğim şu ki olmamış. yeni nesil mobilyalarda görüntü var ses yok. yapamıyorsunuz. elimizde kalıyor.