şükela:  tümü | bugün
  • maliye bakanı naci ağbal'ın masak ve tbb'nin ortaklaşa düzenlediği bir çalıştayda ifade ettiği durumdur. özelleştirecek ne kaldı bilmiyorum ama kesin bir şeyler bulursunuz. aynen devam edelim böyle aman sakın bir şey üretmeyelim sürekli satalım ve yiyelim.

edit: yeni kaynaklar eklendi.
    sputnik
    hürriyet
  • satılacak pek bir şey kalmadığına göre kendi seçmenlerini gözden çıkaracaklarını düşündüğüm açıklama.

önden şu paralı aktrolleri gönderebilirler, malum satılmaya alışıklar.

bence olumlu.
  • peşkeş çekmekle, özelleştirmek arasındaki farkı bilen ve ona göre davranan bir partiden duysaydım, sevineceğim açıklama.
  • en son ormanları özelleştiriyorlardı, bu sefer havayı özelleştirecekler muhakkak.
  • satılacak pek bir şey kalmadığına göre donumuzu satacaklar zaar.
  • devletin şekerle, fındıkla çayla ne işi var diyerek desteklediğim kararlardır.
  • ya yeter ya kardeşim.bunların sevdiği ataları vahdettin ülkenin anahtarını ingilizlere teslim edip kaçar.bunlar da ülkeyi sattılar seçim zamanı iç karışıklık yaratıp ülkeyi savaşa sürükleyip ülkenin anahtarını trump'a verip kaçacaklar muhtemelen...ah atam affet bizi...
  • fetöden kayyum atanan şirket mallarını özelleştirecekler sanırım. bir de varlık fonuna devredilen çaykur, vakıfbank, ziraat, halkbankası v.s. başka bir şey kalmadı bildiğim.
  • "sanırım beni de özelleştirecekler, kaç para ederim acaba, bari az da olsa komisyon alsaydım" diye düşündüren açıklama.
  • bütün hastaneleri satacaklarını tahmin ediyorum. sonra bir enjeksion 50 tl. hadi bakalım.