şükela:  tümü | bugün
  • insanın canını eski sevgilinin evlenmesinden daha çok yakan durumdur. hayır haber de vermedi ona daha çok kırıldım.
  • bu ne hız derler.
    benim anlamadığım yeni sevgili ne ara evleniyor, ismi üstünde “sevgili”, ex yazmamışsın.
    karmaşa yaratan başlık.
  • hafta sonu birlikte olduğunuz sevgilinin, hafta içi “ben evleniyorum” mesajı ile perçinlendiği de görülebilen ilişki durumu.

üzerine espri yapabilmek için birkaç yıla ihtiyacınız oluyor tabii.

ama zaman geçiyor işte bir şekilde.

hayat ne tuhaf, vapurlar filan.
  • inanması zor ama bir arkadaşımın başına geldi.
    kız arkadaşıyla hiç bir problemi yokken bir gün gelip sevgili eyşan davetiyesini getirmiştir.
    yine inanması zor ama çocuk girdiği şoktan tepki bile verememiştir yaklaşık 2 ay evden çıkmamıştır.
    devam hikayesi daha da inanması güç ama başka bi entrye..
  • hani ücretli otoyola girmeden önce son bir mola yerinde durup işeyip, karnını doyurursun ya. işte bu da öyle bir şey. son bir kaçamak denemiş, sonra da basmış nikahı. on numara karaktersizliktir, evleneceği insana allah kolaylık versin.
  • kuzenimin başına gelen durum. çocukla 1,5 ay önce tanışıyorlar,görüşüyorlar tam sevgili gibi değil flört gibi ama çocuk gelecek planlarıda yapıyor. neyse sonra 1 hafta ses seda yok aradığında ablamın kocası vefat etti cenaze işleri falan arayamadım diyor. kuzenim bu olaya üzülüyor birkaç kez arıyor destek olmak için. aradan 1 ay geçiyor bu sefer abim kız kaçırdı düğün işleri var arayamadim diyor. neyse sonra bunu anlattı bana ama benim hiç mantığıma yatmadı olaylar. çünkü çocuk diyarbakırlı ve oralarda yas süreci çok uzun sürer. öyle biri ölecek 1 ay sonra düğün yapılacak pek mümkün degil. bana adını soyadını falan verdi ben biraz araştırdım meğer 1 hafta önce çocuğun kendisi evlenmiş ve evlenmeden 2 gün önce aramış kuzenimi.

insan birinin nasıl bu kadar kötü, şerefsiz, karaktersiz olabilecegini anlayamıyor ama oluyor işte.
  • düşün bak ya yeni eşin evlenmiş olsaydı ...
  • ulan yatmadan önce şuraya giriyim birşeyler okuyup yatayım dedim. başlığı okuyunca kahkaha attım uykum kaçtı:)