şükela:  tümü | bugün
  • kararmış ciğer fotoğraflı paketlerdir.
    http://www.hurriyet.com.tr/…aket-standardi-41133708

yurtdışı günlerim aklıma geldi. o sıralar sigara içiyorum, aynen bunun gibi kararmış ciğer, kanayan beyin, nefes darlığı çeken çocuk fotoğrafları vardı. seçip cocuklu olanını alırdım, diğerleri cidden iğrençti.
  • sigara ve alkolden deli gibi vergi kaldıran bir devletin, yine sigara ve alkol üzerine çarşaf çarşaf caydırıcı uyarılar koyması durumudur.
    gerçekten sigara kullanan herkes, bir süreliğine bu uyarıları ciddiye alıp sigarayı bıraksa ülkede krizden açlıktan iç savaş çıkacak *
    özetle uygulama güzel de, samimi değil sanki, bilemiyorum altan.
    edit: aklıma şey geldi, sigara paketlerini fare kapanına peynir koyar gibi veya et yiyen bitkiler var ya onların içine koysunlar, almaya niyetleneni ham yapsın. belki böyle daha caydırıcı olur. yetkililer pay attention please.
  • aman illa her şeyi zevksizleştirip saçmalaştıracaklar. paketlerin üzerinde hali hazırda olan resimler yeterince gerizekalıca değilmiş gibi şimdi bir de bu çıktı.
    tabaka kullanımı çok moda olacak herhalde önümüzdeki yıllarda.
  • eleştiriyoruz ediyoruz da sigara konusundaki gelişmeler beni mutlu ediyor. içenlerden ziyade hiç içmemiş gençlerden bir tanesini bile caydırsa başarıdır.
  • yeni paketlerde nikotin, zifir ve karbonmonoksit oranları yok. bir anlam veremesem de, bu işin o kadar da masum olmadığını düşünüyorum.
  • taze taze marlboro red buyrun.
  • yeni paketlerin tasarımı oldukça güzel. minimalist çizgiler içeriyor ve kullanım kolaylığı getiriyor. mutlaka alıp deneyeceğim.