şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'un kış uçmaz kervan geçmez siktir boktan bir mahallesi... gece saat 04.00 ve ben daha önce birlikte uyumadığım bir insanla aynı yatakta yatıyorum, uyumak üzereyim... bir süre sonra ışık ile ilgili bir soru yöneltiyorum ama karşı taraftan herhangi bir cevap gelmiyor, ''ulan hangi arada uyudu bu'' diye içimden geçirdikten 2-3 dakika sonra ''sen bana bir şey mi dedin az evvel'' sözleriyle irkiliyorum... ''nasıl yani'' diyerek içimde bir şeylerin pır pır ettiğini hissediyorum o an ki ben kolay kolay korkan bir insan da değilim bu arada söylemekte fayda var. ''ya seni duydum ama cevap veremedim bilmiyorum neden'' diyor bana gayet sakin bir ses tonuyla... ''sen benimle taşak mı geçiyorsun anlamadım'' diyerek cevap veriyorum ama o sakinlik hala devam ediyor... o an aklımda evime nasıl gideceğime dair yüzlerce alternatif yol beliriyor ama hiçbirini yapamıyorum çünkü arabam yok dışarıda, zaten olsa donla binerdim yemin ederim.

''gördüğümü sen de görüyor musun, şu kırmızı ışık'' cümlesi kulaklarımda yankılandığında ''ananı avradını sikeyim n'oluyor lan'' dediğimi hatırlıyorum ama içimden... sesim içime kaçmış olacak ki gözlerimi kapatıp yatağın içinde kayboluyorum göt korkusundan... sadece bunu yapabiliyorum yani işin garip tarafı. o gece neler oldu bilmiyorum ama bildiğim tek şey var bir daha sikseler girmem bu tip toplara... siz de girmeyin benden tavsiye... ha bir de unutmadan, araba alın arkadaşlar... araç hayat kurtarır.

(bkz: based on a true story)
  • filmlerde bile çok rastlanmayan olaylardır.
  • karşı cinsle yapılanına one night stand deniyor ve çok yaygın da burada yazar hemcinsiyle yatmış gibi.

“o gece neler oldu bilmiyorum ama bildiğim tek şey var bir daha sikseler girmem bu tip toplara...”

o değil de ya siktiyse(: