şükela:  tümü | bugün
 • sulu şakalar yapmak gibi huylar. sadece yeni tanışılan değil, herhangi bir erkeğin sulu şakalar yapması aslında, şimdi düşündüm de. yersiz seviyesiz hadsiz şakalar yapması, eğlenceli olduğunu sanması. hadoo ken ile fizana yollayasım geliyor öyle sevimsiz.
 • kibirli, çokbilmiş ve kendi düşüncesinin yobazı olması.
  dinlemeyi bilmemesi, sohbeti monologa çevirmesi.
  cıvık olması, gereksiz samimiyet kurması.
  dişlerini fırçalamaması.
 • pipisi olması.
 • kadınlar için düşünmeyin la sadece ben biriyle tanışsam iş gereği falan yavşak yavşak davransa soğumayıı bırak kulağından çeker dışarı atarım.
 • 4. dakikada dudağına yapışıvermesi.

  oğlum bir dur ya :(
 • “her insan gibi” biz erkekler de kişisel bakıma önem vermezsek, yerine göre oturaklı ve ağırbaşlı olmazsak, ego yaparsak, kendini tek ve eşsiz sanma yanılgısına girersek gözden düşeriz.
 • beklentileri karşılamayan her hareketi. sadece erkek değil kadın için de budur.
 • cüzdanının kabarıklığı tüm soğukluğu aynı dakika içerisinde yok edip aksine ortamı alev alev yakacağı için, çok da üzerinde durulmaması gereken soğukluktur.
 • secilebilecegine inanarak yeni tanisilan kiz hakkinda yargilara varmasi, ardinda sozluge "buz gibi sogudum" diye entriler girmesi ve sogudugu kiz icin ne kadar silik bir karakter oldugundan habersizce, ozguven dolu entriler girmesi. hal bu ki sevse ve gidip konussa o ozguven yerle bir olacak. kaldi ki yok ki hayatinda bir sevgili, olamayacak da, olsa bile "desperate" tanimina birebir uyan bir kaybedenle suregelen karsilikli bir bosluk doldurma iliskisi icerisinde olacak. daha da hala yeni tanistigi ve kendisi hakkinda negatif bir yargiya varmayacak kadar dikkatini cekemedigi bir kiz hakkinda, siyasi gorusunden tutun da giyimine kadar sogutucu detay bulacak.

  iste bu bir barzo ozguvenidir. imrenilesidir.

  yakisikli, akli basinda, ruhsal sorunlari olmayan, icini ofke ve kizginlik gibi duygular kemirmeyen, sakin yasayan ve kadina doymus erkeklere bakin? tek aradigi huzur ve sukunettir ve de yaninda toplumun guzellik anlayisini hitap etmeyen bir kadini siklikla gorebilirsiniz. kusurlu bir kadini siklikla gorebilirsiniz. cunku kompleksiz, dislanmamis, her seyi ile kendi kabul ettirmis bireylerin iliskilere bakis acisi oldukca farkli.

  ek: kimin hakkinda konusuyorsunuz diye mesaj gelmis, sozlukten biri hakkinda konusmuyorum. bu kesin. genel konusuyorum. ama sozlugu kapsiyor, tipi kayik oldugu halde ozguveni tavan yapmis abazan ordusu burada oldugu icin burada konusuyorum,siz orada "kiz" kelimesi ile ayni ifadeye baslik acip agziniza geleni sayarken iyi. orada "kiz" kelimesi "erkek" ile degisince neden kudurdunuz?