şükela:  tümü | bugün
  • etrafta sık sık gördüğüm türbanlı modelleri türemeye başladı işin garip yani türbaaaan türban isteriz okullarda işyerlerinde türbaaaan ahlaksızlık istemeyiz türban isterizzzzzz diye bağıran kesim türbana neyse ki türbanlarına kavuştu ve türbanı neden istiyorsunuz diye onlara sorduğumuzda çünkü bu dinimizde yasak karşı cinste şehvet uyandırıyor biz onların günahına giriyoruz dediler. buraya kadar her şey tamamdı. yani mantıklı da olsa biraz açıklanmıştı fakat şu anda genellikle türban takan kesimi incelediğimizde ortalama %70 civarı türbanlı kesimde fark ettiklerim şunlardır,
    sadece kafayı kapatmak
    ne demek istediğim anlaşılmıştır diye umuyorum
    ama ben kısaca açıklayayım mesala yolda gördüğüm bazi turbanlilar en normalinden en sacmasina dogru siraliyorum:

1-tamamen kapalı normal
    2-tamamen kapalı fakat 5 cm topuklu az makyaj
    3-tamamen kapalı fakat 5 cm topuklu ful makyaj
    4-tamamen kapalı, elbise kalça bölümünden daraltılmış 5cm topuklu, ful makyaj
    5-tamamen kapalı elbise göğüs ve kalça bölgelerinden daraltılmış 5 cm topuklu ful makyaj
    6-sadece kafa kapalı üst taraf normal bir elbise ray-ban gözlük normal bir kot ful makyaj 5cm topukluu
    7-sadece kafa kapalı, ayak bileklerine kadar olan dar etek 5-10cm topuklu full makyaj içi gözüken ince body ray-ban gözlük
    8-sadece kafa kapalı fakat sadece kafa, göğüs dekoltesi veren bluz, full makyaj ray-ban gözlük, tamamen stretçlenmiş bir elbise

şimdi bir de açık dediğimiz kızlarımıza bakalım

1-normal bir kot bir t-shirt orta derece makyaj
    2-hafif dekolteli bluz normal bir etek normal makyaj
    3 -full dekolte ve ray-ban gözlük full makyaj

şimdi

bir taraf ben dindarım dinimizce böyle diyor bir tarafta ben inanmıyorum diyor yada inanıyorum ama allah affetsin diyor.

sorumuz şu!

sizce hangi taraf dini yanlış tanıtıyor?

ve dinin kötü algılanmasına neden oluyor?

su anda toplum bu gibiler yüzünden
    dinden uzaklasmıyor mu?

dipnot:bu ara da dini gerçekten anlamış yada dinin gerçekten akıl ve mantık yürüterek yanlış olduğunu düşünenlere lafım yok ben sadece belli bir şeyi tamamen savunup ya da reddedip te yanlış yapanlara bunu söylemek istedim zamanınızdan çaldığım için teşkkür ederim.