şükela:  tümü | bugün
 • "tek açıklaması şu: ak parti'nin dijital ve sosyal medya stratejisini yeni türkiye dijital ofisi yürütmektedir. adresimiz hepinizce malumdur. bizim görevimiz sahayı, teşkilatı bilgilendirmek, içerik üretmek, kampanyayı takip etmek. aynı zamanda medyayı da bu konu hakkında bilgilendirmektir. bunun yanında yeni türkiye dijital ofisi'nde 'ak trol' diye bir kadro yoktur. ofiste dijital stratejistler, dijital analistler çalışır. kreatif direktörler, metin yazarları, sosyologlar, yabancı dil bilen insanlar, siyasal iletişim uzmanları, yazılım mühendisleri, dijital pazarlama uzmanları ve görsel tasarım ekipleri çalışır. ak trol, biraz kamuoyunun oluşturduğu bir söylemdir. bizim kapımız 7/24 herkese açık. burası bir kampanya merkezidir, bir mahremiyeti vardır. ama bu mahremiyet trollükle açıklanabilecek bir mahremiyet çerçevesi değildir."
 • iyi çalışıyorlar. yeni türkiye'nin nasıl bir ülke olduğunu bize gösteriyorlar sağolsunlar.
 • şurada paylaşılmış bir video kaydı örnek gösterilerek üzerine ufak tefek analizler yapılabilecek oluşum.

  bunların bir kısmı kapı komşunuz, büfesinden sigara aldığınız, peyzaj doğraması yaptırdığınız, rot balans için işinizin düştüğü, taksisine bindiğiniz tipler değil mi? öyle.

  eh, önce böyle düşündürtüyor, ardından da "ulan işimiz çok zor be" dedirtiyor. yeni türkiye dijital ofisi dedikleri şeyin amacı bu. her cebe girmiş akıllı telefonlarla akplilere "böyle yapın, taciz edin" mesajı vermek, muhalifi de yenilmiş hissettirmek.

  başaramasınlar. bakın umut burada, ethem'in cenazesinde yan yana duran güzel yüzlü insanlarda.

  burada, 15 yaşında katledilmiş bir çocuğu unutmayanlarda.

  burada, 19 yaşında bir sokakta pusu atılarak dövülmüş bir genci unutmayanlarda.

  burada, talcidli suyun tadını bilenlerde.

  ve burada, nuriye ve semih'in gülüşünde.

  kimse yıkılmasın. biz kazanacağız.
 • reza zarrab'ın itiraf duruşmalarından sonra ekşi sözlük ve bilimum sosyal medya mecralarında 3 vardiya çalıştıklarını öğrendiğim kurum. zira çalışanlarını engelle engelle bitmiyor.