• akademi turkiye haricinde surekli donen bir klip kasedi vardir.ne zaman acsam ya nez ya da funda arar cikiyor.
  • bütün gün nez - sakın ha , hatice - hoppala , o ninjalı klibi döndüre döndüre göstersen insanı delirten kanal
  • atv grubuna bağlı yeni bir kanal. lakin mtv ile aynı anda akademi türkiye'yi yayınlıyorlar.. turksat 1c uydusunda 12638 v 2200 frekansında yayın yapmaktadır..
  • üç aydır yalnız klip dönen, muhtemelen yeni bir patron bekleyen izmir televizyonu.
  • spor haberlerini kim hazirliyorsa kendilerini "tarzan avni aker'den eli bos dondu" haberinden dolayi kutluyorum.

mac istanbul'da oynandi be abicim. hadi haberi yapan kazma tamam onu anladik da, bunlarin basinra bir muduru kontrol eden bir editoru falan da mi yoktur, ya da varsa onlar da mi kazmadir seklinde sorular sormadan edemiyorum.
  • az evveler eraserhead i yayınladığını görüp şaşırdığım kanal
  • kliplerin basinda veya sonunda kimin nesidir yazmadigindan bana saatlerdir aci cektiren kanal.
  • (bkz: yeni asır tv)
  • 3-4 yıl öncesi izlediğim, ancak ismini hala öğrenemediğim duygu yüklü klibi yayınlayan kanal.

--- spoiler ---

western temalı klipte 3 küçük çocuk vardır; biri kovboy, biri esas kız, diğeri ise; kaktüs kılığındadır. kaktüs olan kızımız aslında kovboya aşıktır ama yüz bulamamaktadır... klibin sonunda; kaktüs kızımız vurulan kovboyun göğsüne dokunur, kovboy da hoş bir gülümseme ile kızımızın eline dokunarak karşılık verir...

--- spoiler ---

edit: sefertai'nin göndermiş olduğu mesajla klibin lene marlin - another day olduğunu öğrenmiş bulunuyor ve kendisine teşekkür ediyorum.
  • atvnin eskileriyle bir yere varamayacak olan, şu an eskilerden yanlızca bir yudum insanı seyrettiğim izmir kanalı. diğer yerel televizyonlara basar o ayrı.
hesabın var mı? giriş yap