şükela:  tümü | bugün
  • genelde sevindirir.

epeydir istenen bir şey yarım yamalak da olsa geldiğinde insan mutlu oluyor. gene de beklentiyi çok yüksek dutmamakta fayda var, acıya da güzelliğe de alışılıyor, hediye alındığında ilk an duyulan o heyecanın tadı çıkarılmalı alışmadan.
  • kim oldugu bilinmeyen birinden alinanlari da vardir.

dun sabah ofise gidip is guc ugrasirken bir kurye geldi. ismim soyismim yazili bir paket birakip mutlu yillar dileyip gitti. la yine biri promosyon yapiyo icinden kalem, cakmak cikacak diye acmadim bile. kenara biraktim. sonrasi malum iste merak. paketi actim bir marka ismiyle kutulanmis. yok artik amk adamlar promosyonda asmis derken urun irsaliyesine baktim. 1 zippo cakmak ve bir sise benzin. yuh diye actim.

en sevdigim renk ve uzerinde ugurlu rakamim olan zippo ve benzin. vay arkadas kim acaba bu diye bi 10 dakika dusundum. esim yapmaz zira sigaradan nefret eder ve zippo gazindan. bizim serseriler zaten alkol disinda bir sey almaz. uzatmayim bulamadim kim oldugumu. yalniz sirket adresi guncellenmisti eski adrese gonderilmis bu da internetten bakilip gonderildigi anlamina gelir. ayrica en sevdigim rengi cogu kisi bilmez. ve ugurlu sayimi. enteresan.

isim soyisim olmasa yanlis geldi diyecegim ama isim soyisim tutuyor. insanlari arayip soramiyorum da. her kimse buradan tesekkur edeyim "cok cok incesin".
  • bugün iş yerinde almış olduğum hediyedir.
    ne diye sorucak olursanız bir adet minyatür noel baba.
  • insanlara daha fazla nasıl para harcatırız diyenlerle, daha fazla daha fazla daha fazla eşyaya nasıl sahip olurum diyenlerin pazarladıgı, aldıgı hediye.
  • ben bilmem eşim bilir. ( bkz: ay hadi inşallah )
  • yine kimse almayacak ben de kimseye almayacağım öyle geçip gidecek.
    gavur filmlerinden olsa gerek şu ağaç altındaki hediye paketleri muhabbetine hep içim gitmiştir.
    bir de paskalya yumurtaları uktedir içimde.
  • en güzel ve anlamlı olanlardan biri lösev in açtığı atölyelerde, annelerin hazırladığı el emeği ürünlerdir. yeni yılda ailenize, arkadaşlarınıza, dostlarınıza alacağınız hediyeler ile lösemili çocuklarada destek olabilirsiniz.

https://www.lsvdukkan.com/169-yilbasi-oezel