1. buda boyle degisik bir urban legend mi batil inanc mi nedir artik bilmiyorum ama dolasir etrafta

hic alakasi yoktur fakat iyidirde hem kim bilir insan ne hallerde yeni yila girer
    ondan sonra butun yil boyunce oyle dolas aman aman eksik olsun
  2. bu mantikla yeni yila yiyiserek giren ciftler turemislerdir.

yeni yila ders calisarak giren genc'in ise ogretim yasantisinin o sene boyunca a$mis gecebilecegini isvicreli bilimadamlari* tum arastirmalara ragmen kanitlayamamislardir.

ha birde saniyenin tam olma zorunlulugu var diyelim ki cok idealist bir adam tum yilinin acayip zevk dolu geçmesini istediğinden yeni yila orgazm halindeyken girmeyi planlamis falan, ne biliyim nasil tutturacak o saniyeyi ya da tutturdu diyelim onun kol saati official saat mi bu konu icin ya da bu urban legend'i hayata geciren cinler periler official saati official olarak kabul ediyolar mi?

sunu da yaziyim:
    (bkz: yeni yila kalan saniyeleri sayarak girmek)
  3. cok anormal bir vaziyet olmadikca bu deyisin gecerli oldugu bir durum vardir; yeni yila ölü girerseniz o yil öyle gecer.
  4. saçmalığı deneylerle ve kuramlarla kanıtlanmış cümle ve inanç... bu mantığa göre insan hayatı boyunca hep aynı şeyi yapmaya mahkumdur...
    şöle ki, eğer bu yıla dansederek girerseniz bütün yıl dansetmek zorunda kalırsınız ancak bi sonraki yılbaşında da halen dansetmekte olduğunuzdan ve bir önceki seneyei bir sonraki seneden ayıran bir saniyelik sürede yeni bir şey yapmanız oldukça zor olduğundan yeni senede de dansetmeye devam edersiniz...böylece geçer hayat...
    etrafınızda hayatı boyunca danseden veya yemek yiyen veya yiyşen tipler görmediğinize göre önermenin saçmalığı ispatlanmış olur...*
  5. efendim bu inanç doğrudur.
    sözgelimi bir şahıs* yeni yıla çatır çatır sıçarak* girmiş ise bu şahsın bundan sonraki hayatı günde en az iki kere sıçarak geçecektir. tarafımca test edilmiş ve onaylanmıştır.

(bkz: yeni yıla izlenerek girmek)
  6. yazi$ olup olmadiğini seneye bugün tartisabilecegimiz olgu.
  7. -10...9...8...
    -olm benim mide bozuk lan assiktir..
    -7..6..5..4
    -olm tutamıcam..olm karnıma ağrı girdi..
    -3..2.
    -olmmmmmm
    -1...
    -sıçtım gitti..
  8. soyle bir seyde vardir ki artik hangi guc bunu gecerli kiliyorsa illaki bir kisir dongu yasanilmasin diye yilin son ayini aralik ayinin ilk gununden malum yilbasina kadarki zamani bir kopruye girmeden son cikis olarak bize sunmustur yani bu zaman surecinde gecen sene yeni yila girdigimiz faliyeti bozup bir sonraki seneye farkli girme sansi tanimistir (ahah nasilda salladim) tabii bu guzel seyler icinde bir yenileme surecidir
  9. bu inancın ortaya çıkardığı bir ritüel de yeni yıla kırmızı don diyerek girmektir. bunu yapan insan bu sayede bütün sene donanırmış*.. (bkz: yazış)

yeni yıla nasıl girersen o yıl öyle geçer hakkında bilgi verin