şükela:  tümü | bugün
  • sevgili yazar kardeşlerim,

hemen hemen her gün bu platformda birbirimizi destekliyoruz, yeri geliyor eleştiriyoruz. bazen güldürüyor ediyor, bazen de istemeden de olsa kalp kırıyoruz. fakat ben birinin birine iftira attığını görmedim işitmedim,

yeniakit gazeteci yazarı mehtap yılmaz ( nasıl yazar olduğu enteresan)

bedelli askerlik ile ilgili yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

bknz dediğim gibi aramızda bedelli askerliği destekleyen var desteklemeyen var saygı duyuyoruz buna. isteyen neden istediğini, istemeyen neden istemediğini söylüyor.

fakat bu şahıs ın bedelli askerlik bekleyenleri fetöcular yönlendiriyor, bunlar fetö oyunları demesini benim benliğim almıyor.

arkadaşlar ilgili yazıyı okuduktan sonra lütfen objektif fikirlerinizi burada belirtmenizi istiyorum.

ve bunlar fetöcüdur aman efendim bunlar fetönün oyunudur diyen şahsın daha önce bir paylaşımı da sizlere sunuyorum tıkla ve gör

daha ne diyim be dostlar :)
  • açılın nagehan alçı misal kategorize edicem; kaşlar kontür. makyaj mac 5 kilo var. gözler lens, sıkmabaş türban ve ortamlardaki lakablı "süslü mehtap" olan ablanın yazısı.

her konuyu fetö üzerinden açıklamak çok iyi. bu aralar o tutuyor. akp döneminde hayatta kalabilmek için, yerini sağlam tutmak için köşe yazılarına serpiştirmen gereken kelimeler var. bakın microsoft word'ün bul ve değiştir komutuyla fetö yerine chp yazarsan; yazı anlamından bir şey kaybetmiyor. halen geçerli bir yandaş yazar olarak para kazanmaya devam edebiliyorsun.

devrin insanları işte. devir bitince bunlar da bitecekler. onrasında artık sabah şekeri mi olur, evlilik programlarının talibinden ev + kendine özel araba bekleyen türbanlı bacısı mı olur bilemedim.
  • bedelli askerlik fetö algı operasyonudur demiş.

azcık göz gezdirdim yemin ediyorum beynim yandı. şu ak-it gazetesini görünce bana bir şey oluyor, sonu gelmez bir umutsuzluğa kapılıyorum lan.

ayrıca böyle şeylere link verilmez, ekran görüntüsü alınır. burayı 80 milyon okuyor.*
  • kelime haznesi feto ve chp ile sinirli yazarcilik oynayan suslu kadindan kapasitesi olcusunde bir yazi.

o degilde, nerden buluyorsunuz bu insanlarin yazilarini?
  • 5 yıl önce "fethullah hoca diyeceksiniz terbiyesizler" minyalinde bir görüşe sahip kişinin yazısı.

bu kadar yüzsüz olunur.

bunu ben mi yazdım?

sorsana hesabını, alakası olmayan kişilere, azınlıklara iftira atacağına.
    dolu yağsa feto yaptı diyecek kıvamda olmak nasıl bir cehalet?
  • tık kazandırmamak için girmediğim adını sanını bilmediğim "sıçmık" paçavrası yazarının saçmalamasıdır.
  • "game over."
  • bedelli askerlik bekleyenlerin çoğunluğu akp'liler halbuki. #bedellireisinmasasında, #bedelliistiyoruzreis, #reiissss diye başlık açanlar hep akp'liler. şimdi akp'liler fetöcü mü oldu?

mehtap hanım gibi öteden beri fethullah gülen karşıtı* birine bu sözleri yakıştıramadım doğrusu.*