şükela:  tümü | bugün
  • "yeniden başlasın, burada kalmasın
    ölüme kadardı hani yeminimiz, şükür hayattasın" kısmı alanis'in "you told me you'd hold me until you died, till you died, but you're still alive"* sözlerini anımsatan eski ilişki resurrection marşı.
  • bilgisayarimi her restart edisimde torenle haykirdigim nakarat

(bkz: restart falan oldum yani)
  • yeniden başlasın
    söz : fikret şeneş/ müzik : luciano rossi

nedir bu gördüğüm tanrım rüya olsa
    toplanmış her şeyi gidiyor mu yoksa
    kapıda eşyalar gözlerimde yaşlar
    inanmam sevgilim böyle bitmez aşklar

gel otur yanıma dinle sözlerimi
    sorsana kalbine beni hiç sevmedi mi
    bilmeden kırdımsa bütün suç bende mi
    bağışla sevgilim sen affet beni

yeniden başlasın aşk ateşim yansın
    bizim gibi seven gönüllere yazık
    böyle ayrılmasın

yeniden başlasın burada kalmasın
    ölüme kadardı hani yeminimiz
    şükür hayattasın
  • ajda pekkan'nın mukkemmel klasiği...bu şarkıdaki ses oyunları superdir...en son the best of ajda'da yer almıştır.
  • "si me dejas no vale" bu şarkının ispanyolcası "ne t'en vas pas, je t'aime" de fransızcasıdır, ikisi de hulyo abimin klasikleri arasındadır. malum adam o dönemde bir şarkı yapıp 5 ayrı dilde söylüyormuş. ayrıca fransızcasından anladığım kadarıyla türkçe sözleriyle aşağı yukarı aynı şeyden bahsetmekte.
  • var mısın yok musun adlı programdaki görme engelli evren'in sunacağı sabah programı. içeriği ne formatı ne bilmiyorum. evren adlı yarışmacıyı tv de ilk gördüğümde demiştim zaten bu adama program yaptırırlar yakında diye, zaten türkiye gibi bir ülkede böyle bir tahmin yapmak için kahin olmaya gerek yok.
  • evrenin hemen hemen hiç konuşmadığı arada bir nergis kumbasarın sözlerini sıfat ve edatlarla tamamlayan başarısız sunuculuk yapmaya çalıştığı program.
  • şu an,öss ya da oks'ye girerken sarı kalemtraş ve kırmızı silgi götürmek ve lila benzeri renkler giymek gerektiğini söyleyen bir konuk barındıran sabah programı. ösym toptan akılsız bıraktı bizi.
  • şarkı formatında kulağa hoş gelen fakat program formatında aynı duyguyu yaşatmayan sözcükler dizisi.şöyle ki;''buyrun efendim,hoşgeldiniz.ne alırdınız?''vs. gibi söylemlerde bulunan,benim de; bu kadın bu programda gerekli mi diye kendime ve çevreme sormaktan kendimi alıkoyamadığım,böylelikle yapmacıklıkta doruk noktasına varan beni benden alan programdır.*
  • enbe orkestrası ile birlikte ayşen tan'ın da yorumladığı şarkı. yorumlamak da ne demekse. velhasıl güzel bir yorum olmuş.