şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçemizin yeni sloganı. insan gerçekten heyecanlanıyor.

https://www.fenerbahce.org/…tay.asp?contentid=61051
  • yeniden fenerbahçe.

111 yıllık bir çınarız. bayrağımızı daha da yukarı taşıyacağız. tarihimizle, efsanelerimizle, çubuklumuzla, bu sevdayı hep birlike yaşatacağız. sokakta yan yana, sahada kol kola, salonda omuz omuza... ilham veren bir spor kültürü oluşturacağız. eski heyecanımızın peşinden yeni kanla yürüyoruz. fenerbahçeli olmanın ne demek olduğunu herkese hatırlatıyoruz.

"yeniden birlik, yeniden umut, yeniden saygı, yeniden centilmenlik, yeniden heyecan, yeniden hırs, yeniden mabet, yeniden cadde, yeniden mutluluk, yeniden efsane, yeniden çubuklu, yeniden başarı, yeniden öncü, yeniden biz."

yeniden fenerbahçe.
    özlenen günler yakın. şimdi onlar düşünsün.
  • mükemmel üstü bir çalışma olmuş.
    emeği geçen herkesin, akıllarına, gönüllerine sağlık.

anlatılmak istenen duygu ve düşünceler, ancak bu kadar yalın ve gerçekçi bir şekilde karşı tarafa aktarılabilirdi.

"yeniden fenerbahçe" demeyi isteyen herkes, bu slogana yürekten katılıyor.
  • aziz yıldırım ve adını anmak istemediğim bir çobanın son yıllarda kaybettirdiği her şeyi vurgulayan muhteşem reklam.
  • aziz'e ek olarak ;

hasan ali kaldırım, alper potuk, mehmet topal isimlerini de duymak istemiyorum ben. maç içerisinde spiker bu şahısların ismini söyleyince bi içim daralıyo. sıkılıyorum ve izleyesim gelmiyo. hele yeşil forma giydikleri zamanlar.

başkan senden tek ricam, şu maçları izlerken eskisi gibi başımı sağa sola çevirtme. pür dikkat heyecanla maç izleyeyim.
  • mükemmel bir slogan olmuş. gurbette geçen uzun yıllar sonrası eve dönmek gibi bir şey bu duygunun adı. yeniden geri döndük. yeniden başlıyoruz. yeniden biz.
  • genel olarak çok güzeller ama yeniden centilmenlik sloganının arka planında su ayısının kullanılmış olması ironi midir, espri midir, trajedi midir, nedir çok merak ediyorum.
  • ne anlama geldiğini bugün gördüğümüz slogan.
  • ne anlama geldiğini sezon başlayınca göreceğimizi umduğum slogan.
    hazırlık maçları sadece başlangıç.
  • sonu muharrem ince’ye benzeyecek.