şükela:  tümü | bugün
  • bugün itibariyle ayyuka çıkmış hadise

amonyakla mı yıkıyorlar arkadaş bu vagonları ya da temizlemeyi mi bıraktılar bir süredir?
  • kesinlikle katıldığım tespit. normal şartlarda iç hatlar vapurunu kullanmama karşın, hava muhalefeti olan günlerde marmaray ve sonrasında bu metro hattını kullanmak zorunda kalıyorum.

buradan yetkililere sesleniyorum

yahu her gün yuzbinlerce insan bu hattı kullanıyor. reva mı bu?!?!
  • çok uzun süredir devam eden durum. 2 durak dayanıp indikten sonra tekrar biniyorum.

vagonlara dezenfekte ediliyor yazıları asmakla olmuyor bu işler, pazarlamacı kafasıyla kelime oyunu yapmayın, adam gibi hem dezenfekte edin, hem de temizleyin vagonları
  • başlığına yazmak üzere sözlüğe girildiğinde yıllardır devam ettiği fark edilen durum.

hiç kullanılmamasından ya da hep 2. vagona binmekten mütevellit farkına varılmamış olup bir iki haftadır sık kullanılmaya başlanınca tecrübe edilen ve insanı inanılmaz rahatsız eden bir durumdur. yıllardır böyle çirkin bir durumun devam etmesi de hayret vericidir.

dikkati çeken bu uyarının bulunduğu 2. vagon haricinde koku olmasıdır.
  • artırıyorum asansörlerin de dahil olduğu durumdur. normalde çok kalabalık olan vezneciler asansöründe iki kişi yukarı çıkıyoruz. adam '' vallahi birisi işemiş buraya'' diyerek bastı isyanı ben de '' metronun da aynı halde'' olduğu eklemesini yapmıştım.