şükela:  tümü | bugün
  • ayak seslerini son birkaç yıldır derinden duyduğumuz ekonomik kriz şu anda kapıda ve artık kaçacak yerimiz kalmadı.
    bunu hepimizden daha iyi gören bir recep tayyip erdoğan var. elindeki istihbarat teşkilatı olsun, ekonomist danışmanları olsun..
    başarısız olduğunu artık kabul ediyor. daha da ilginci, bu durumdan nasıl çıkacağını da bilmiyor. hiçbir şekilde ülkeyi kalkındırma planı yok. eğitimi, uluslararası ilişkileri batırdığını, ülkenin %60 insanını kaybettigini biliyor.

görevine 17 ay kadar daha devam etmeye kalksa, onu oraya getiren en azılı partilileri belki de en önce isyan edenler olacaklardı.
    belki de bu bir baskın seçim değil, belki de bu bir emeklilik isteği..

ideolojisine bu kadar bağlı biri için, "ideolojimle başarısız olduğumdan değil, demokrasi gereği halk beni seçmediği için gidiyorum" demek daha makul görünüyor.
    yoksa, başarısız olup dolar 10 lira benzin 15 lira olunca, memur maaşlarını odeyemeyince, son bir kez sandığa bile gidecek yüzü olmadan bırakmak mı?
    anlaşılması çok da zor olmayan yalanları ard arda sıralaması normal değil. millet kıraathanesi projesini, sanki ışık hızına ulaşmanın formülünü bulmuş gibi sunması hiç normal değil. bırakın beni gideyim diye bağırıyor yahu.
    ben yerinde olsaydım, eğer gerçekten yorulduysam, başarısızsam ve kişiliğim kendimi beğenmiş, keskin düşünceleri olan ve gerçekten de üst üste sanıyorum 8 seçimi biri hariç eze eze kazandıysam..
    ben de böyle bırakırdım. hizmetlerin için

teşekkürler erdoğan, adil ve bağımsız bir yargılama sonucunda hakkın ne ise, ne bir eksik ne bir fazla, yüzleşmen dileği ile. kesinlikle karşında intikam duyguları ile olan bir insan grubu yok. sevmiyoruz o ayrı.