şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uzakdoğu (güney kore, japonya, çin) film ve dizilerinin download linklerini barındıran hazinemsi forum. ayrıca yeppudaa korece "güzel, hoş" demek.

  efenim bu sitede kullanıcılar aynı zamanda çevirmenler. film ve dizileri kendileri bizzat çevirip upload ediyorlar. linklerin ölü ya da kırık olma ihtimali yok. ayrıcana film ve dizi hakkında geniş bilgi, uzakdoğu kültürü, seyahat vs gibi sosyal paylaşımlar da mevcut. bu siteyi benim için tadından yenmez yapan; her dizi ve filmin ayrıca ost linklerini vermeleri. "nerden bulacağım bu oynak kore şarkılarını" diye bir derdiniz yok. dert bende, derman onlarda!

  p.s. iş bu entry, kore ve japon dizilerine başlık açtığımda, "kardeşim iyi de nerden buluyorsun sen bu filmleri, dizileri" diye soran bünyelere cevap niteliği taşır.
 • çekik göz manyaklarının cenneti. yeppo yeppo, harika, kamsammidaaa..
 • içerisinde uzak doğu'ya ait her şeyi bulabileceğiniz site. buna şarkıcılardan, dizilere, filmlere, anime ve mangalara, oyuncuların hayatlarına, dizilerin ve filmlerin soundtrack albümlerine vs her şey dahil.

  şu ömrü hayatım boyunca hiç bir forumu bu kadar sevmedim. çok net. önce dizimi izliyorum, sonra ost'yi indiriyorum, oh mis. bulup düşünenden allah razı olsun.
 • uzak doğu kültürüne merak saldığım sıralarda müptelasıydım bu forumun. pek az kişi bilir sonuçta bir dh değil ama içeriği bu kadar geniş ve amaca hitap eden az forum var. neyse kore sevdamdan kurtulduktan sonra unutmuştum ben bu siteyi bak şimdi yine aklıma geldi açıp bakmaya korkuyorum; biliyorum çünkü kendimi, yine koca bir zaman kaybı olacak. çevremde oturup naruto konuşabileceğim yada kore dizisi tartışabileceğim kimse yok olsa birileriyle paylaşsam şu merakımı nasıl rahatlayacağım bir ben biliyorum. o zamana kadar house,himym, big bang theory izler, muhabbetlere katılır ve yeppudadan da uzak dururum.
 • yeşilçam filmlerine benzer dizilerle dolu bir yer. bol ağlamalı, kaderci bir dünya falan...
 • uzakdoğu filmleri, dizileri, müzikleri, dili, kültürü.... aklınıza gelebilecek her şey hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz müthiş site.. şu sıralar internete girdiğimde ilk açtığım iki üç siteden biri oldu kendileri.. sanırım hayatım boyunca hiç, bu forumda eğlendiğim kadar eğlenmedim..

  ayrıca sitedeki insanlar o kadar sıcakkanlı, o kadar tatlı insanlar ki, sorduğunuz hiçbir soru asla cevapsız kalmıyor.. kısacası "yeppudaa yı seviyorum"..*
 • her şey iyi güzel hoş da ben bu kadar database error alan başka site görmedim yaa!

  allah aşkına bi çözüm bulunsun şuna nolur.
 • uzak doğu film severler için çok "yeppudaa" bir yer.
  emek verenlerin ellerine sağlık..
 • ortak bir amaç üzerine kurulmuş, forumlardaki yardımlarıyla tam anlamıyla süper bir site
 • uzakdoğu adına ne ararsan bulunan forum sitesi.
  yalnız film dizi müzik falan indirme imkanı sağlarken torrent linkleriyle bunu yapmaması benim için hayal kırıklığı.
  forum yazarları tarafından bu işi sağlam torrent linki paylaşarak yapın önerisi olsa da site müdavimlerinden torrent kullanmamış ve kullanamayacağını düşünen ve işlenecek bu büyük hayra engel büyük bir çoğunluk vardır.