şükela:  tümü | bugün
  • ne akla hizmet üretildiğini anlayamadığım nuga bar. sanırım bu ürün hiç tadım aşaması geçirmeden piyasaya sürülmüş. çünkü böyle bir tadın beğenileceğine inanmıyorum dostlar. yok böyle bi lezzet!

cinoyu, meybuzu falan beğenen bir tipim ben oysa. nasıl bir facia olduğunu varın siz düşünün bu mamulun.

bu durum sadece "ballı kaymaklı metro" icin geçerli degil, ülker'in son zamanlarda "yeni" adı altında çıkardığı ürünlerin %90'ı başarısız.

buradan ülker yetkililerine sesleniyorum. murat bey beni al işe, size hem yeni lezzet fikirleri vereyim hem de mevcut tatlarınızın reçetelerini güncellemenize yardımcı olayım. şuan her kim yapıyorsa bu işleri sadece size köstek oluyor, bilin istedim. imza: bir dost.
  • en ucuz malzemeleri nasil kombin yaparizda kakalariz cabasinin urunudur. tatmadim bile. katki maddelerini buraya yazsaniz burdan goppingen e yol olur.
  • bayağı güzel bir ürün ben beğendim, hakikaten de içi kaymak dolguluymuş gibi hissediliyor yenirken. ama 1,75 tl fiyat bu ürün için fazla olmuş bence, o paraya eti karam alırım. bu ürün için 1,25 tl daha makul bir fiyat olurdu bence.