şükela:  tümü | bugün
153 entry daha
  • kan beynimize değil başka yerlerimize hücum ederdi. ayrıca binlerce sağlık sorunu ortaya çıkardı.
    tanım: olmamasi dilenen şeydir.
  • yerin dibine girerdik herhalde.
  • düz dünyacı gerizekalılara göre yerçekimi uydurma birşey, düşünsene adam bu entryi gördüğünüde gülümseyerek bakıyor ve amma da salaklar diyor.

ne dünya...
  • böcekler ve bazı ağaçlar hariç çoğu canlının sonu gelirdi. su canlıları o kadar da etkilenmezdi.
  • ilk önce beyaz yakalı kadınlarımızın masasındaki naneli limonlu tarçınlı sudan iki adet belirirdi. tam o anda erkekler de arabalarının iki kat daha fazla yaktığından şikayet ederdi.

sonra da kalp daha ağır kan pompaladığı için, kas kütlemiz bizi taşıyamadığı için, binaların kolonları binaları taşıyamadığı için falan ölürdük. ama ilk önce yukarıda saydıklarım banko 1.05.
  • ağırlıklarımız iki katına çıkardı net. *
  • e2: vakamijin ve konu disi yazar'a teşekkürler. gezegenimizin kütlesinin 2 katına çıkması için yarı çapın sadece 1,26 katına çıkması yeterliymiş.

yer çekim kuvvetinin iki kat artması için, gezegenin büyümesi ve kütlesinin de buna göre artması gerekeceğinden, ortaya çıkacak etkinin, yine şu anda bildiğin yer çekimi etkisiyle aynı olması durumudur.

e: arkadaşlar bir senaryo var ortada. ben de kendimce mantıklı bir bakış açısı getirip oradan gitmeye çalıştım. 'çok yanlış' diye mesaj atacağınıza, neden yanlış olduğunu yazın, ben de öğreneyim o zaman. yoksa durduk yere neden gezegenin çekim kuvveti ikiye katlanıyor, çıkış noktamız nedir? (bkz: #70796485)
  • obezlerin neler çektiğini çok daha iyi anlardık.
  • omurlar arasındaki mesafe fazla yerçekiminden dolayı azalacağından insanların boyu 4-10 cm kısalırdı. hepimiz muammer güler gibi dolaşırdık.
  • olan biz erkeklere olurdu.

memeler göbek hizasına çekilirdi, boylar iyice kısalırdı ve hayata küsüş başlardı. erkek intiharları 6 kat artardı.

tanrım, böyle iyi. allah muhafaza diğer türlüsünü düşünmek bile istemiyorum. bırrrrrrr elim ayağım titredi.
98 entry daha