şükela:  tümü | bugün
  • ben balık burcu olaraktan çok alınganım. o sebeple bedavaya da alınabilirim yani.
  • başlığı açan arkadaşın parayla, özellikle de kuruş hesabıyla bu kadar çok entry girmesi, bu kuruş hesaplarıyla kafa yemesi bana çok garip gelse de yine de yazılarını destekliyorum. uğraşmış etmiş, emek harcıyo yani ne kadar boş işler olsa da...
  • rahmetli kemal sunal'ın sözü gelir aklıma..
    "yerdeki 5 kuruşu aldım diye herkes bana dik dik baktı ama eşoğlu eşek bilmiyor ki üstünde atatürk’ün resmi var."
  • 1 kuruştur.
    ben çocukken almanca öğrenmeye çalıştığımda glückspfennig diye bir kavram olduğunu fark etmiştim. bu glückspfennig asla yerde bırakılmamalıdır.
  • 10 kuruş ve üstü tüm rakamlar, aynı anda almaya davranan bir başkasıyla uğruna kavga da edebilirim.

kumbaram var atıyorum elime geçtikce. bazen merhem oluyor yaraya; bozuk ve nakit ihtiyacımda.
    fakirlik n'aparsın.
  • ortalama sözlükcünün etrafındaki bir kızın sözlükcüye yakınlığıyla doğru orantılıdır. kız yaklaştıkça miktarda artar. etrafta kız mız yoksa bir kuruş bile alınır.

birbirmizi yemeyelim şurda arkadaşlar, biz bizeyiz.
  • şu an tedavülde olan 1 kuruştur. ayrıca ben bugün 50 kuruştan 45 kuruş çıkarıldığında 0.5 kuruş kaldığını öğrendim. *
  • -takıntılı bir insan olarak- miktarından, cinsinden bağımsız olarak tüm paralar alınmalıdır. ben alınmadığı takdirde uğursuzluk getireceğine inanırım. lakin alıp cebe atılmasına da karşıyım. ihtiyacınız varsa ayrı tabi ama o paraya gerçekten ihtiyacınız yoksa parayı alın ve ilk gördüğünüz çocuğa verin.
  • 1 kuruştur. zırnık koklatmam ulan!!!
  • bugün 1 kuruş için domalanların yarın 0.5 kuruş için kaşık pozisyonuna geçeceği miktar.

azdım mı ben acaba