şükela:  tümü | bugün
  • bazı insanların rahatlıkla yaptığı ayılık alameti bir hareket. işin en ilginç yanı, bizlerin buraya başlık açacak kadar tiksindiğimiz bir hareketi birtakım insanların istiklal caddesi'nin ortasında bile yaparken en küçük bir rahatsızlık duymamasıdır. "herşeyin başı eğitim" çok yaygın bir geyiktir ama haklı bir geyiktir. kişiye evinde, ailesinde belirli bir "temiz insan"standardı verilmemişse, okuduğu okulda toplum içinde nasıl davranması gerektiği anlatılmamışsa, o bünye , değil yere tükürmekten yere sıçmaktan bile rahatsız olmayacaktır. biz de buraya "yapma etme öküz kardeş" entryleri girmeye devam edeceğiz
  • en büyük hayalim bunu yapan bir kişi gördüğüm anda üzerine kusabilmek. mide kaslarımı eğitiyorum..
  • hayvan gibi tükürmek yerine nazik bir şekilde sessizce yapıldığında çok da çirkin gelmeyen bir hareket.
  • çin'de serbest olan ve ayıp karşılanmayan eylem.
  • (bkz: geniztemiz)
  • henuz insan formuna giremediklerini anlayanlarin talihlerine tukurme eyleminin disa yansiyan sekli.
  • belcika'da iki adimda bir bunu yapana rastlanabilir. bir de medeni takilirlar...
  • tükürüğe ait zararlı maddelerin de bir ömrü olduğu düşünülürse panik yersizdir.
    ha görüntü ters, ona karışamam..
  • irlanda'da kadın erkek çocuk yaşlı demeden herkesin gönül rahatlığıyla gerçekleştirdiği eylem.. "ay iğrançsıaann.." diceksiniz ama ben de yapıom valla.. ha tabi yer var, yer var..