• doğruyu söyleyin antilopa empati kurdunuz siz de değil mi...
  • - serkan bi bakar mısın canım?
    - buyur hacı abi...
    - hoca biz orada hüseyin'le hayvanın boynuna girişmişiz
    - evet abi...dinliyorum
    - hüseyin gırtlağını tutmuş, ben burnunu ısırıyorum
    - doğrudur abi...
    - peki sen ne yapıyorsun canım biz orada af buyur götümüzden solurken? ha?
    - abi ben de ısırıyorum...ben durmuyorum ki
    - bırak arkadaşım ya neyi ısırıyosun? hayvanın taşşakları avuçlamışsın orada
    - abi bırakmıyorsun ki izah edeyim, ben orada hayvanın en nazik yerini..şey etmek için
    - ya bi siktir git serkan konuşma ya...nazik yerini şey ediyormuş da...ulan geçen de bufaloya girelim dedik gittin orada da hayvanın götünü dişledin, farkında değil miyim sanıyorsun sürekli erojen bölge kovaladığının?
    - yok abi alakası yok, siz orada boynuna yapışınca ben de nefesini keseyim diye
    - ya serkan beni konuşturma şimdi...nefesini kesecekmiş bi de.. biz orada hayvanın ümüğüne çökmüşüz hayvan tam kendini salacakken gittin taşşağını ısırınca hayvan tekrar cana geldi yahu...ölüyü dirilttin resmen serkan...tamam biz de rızkımızın derdindeyiz de insan düşmanına böyle hareket yapmaz valla...bir ara göz ucuyla baktım resmen dil atıyordun billurlara...
    - yok abi öyle bir şey yok,
    - nasıl öyle bir şey yok serkan? gözümle gördüm diyorum...yalan mı söylüyorum ben?
    - abi yalan söylemiyorsun da...
    - nasıl aslansın oğlum sen? gay misin serkan?
    - yok abi...
    - hayır kuneksen filan bilelim de, ona göre pozisyon gereği götümüzü filan dönüyoruz aman deyim ha...
    - sen rahat ol abi, ben orada...siz orada hüsiyen abiyle boyundan tutunca ben de arka taraftan dengeleyeyim dedim...
    - bravo çok iyi düşünmüşsün...neyse...durumları bilelim de...ava giderken avlanmayalım.
    - ilahi hacı abi, ömürsün valla...
    - neyse onu bırak da, bir ara maymuna dalalım diyorum, ne dersin? sen seversin maymunu
    - maymun iyi de abi...zor...
    - zor diyosun.
    - abi şöyle zor, maymun ağaca kaçıyor, tutamıyorsun hayvanı.
    - düzlükte denk getirmek mümkün değil mi?
    - getirmesine getiririz de...onu bi önceden konuşmak lazım. pilan yapmak lazım abi.
    - olmazsa onu hüseyin'le de bir araya gelince bi konuşalım o zaman...
    - aynen...
    - bişey diyo musun?
    - yok abi, canının sağlığı.
  • kesin anteplidir. aslanım benim.

(bkz: daşak kebabı)
  • öldür öyle ye orospu çocuğu dedirten olaydır
  • taşşağını yiyem abi sözünü çok yanlış anlamıştır.
  • öncesinde muamele yapmıştır.
  • affedersiniz ılık aslandır.

aslan dişiymiş.

düzeltme: affedersiniz şıllık aslandır.
  • serengeti feministi olabilir.
  • "dassaklarini yiyim" dedigimiz hadise bu sanirim.
hesabın var mı? giriş yap