şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ikinci artının yerine eşittir işareti olması gereken toplama.
 • fatih terim yazsak sadece hepsini kapsar bence.
 • fatih terim bunların götünden yaklaşık 4-5 sene daha kan almaya devam edeceğine göre, galiba önğmüzdeki sene bir bahane ile süper lig fatih terim ölene kadar tatil edilebilir. yoksa gerçekten 17 ağlak kulüp taraftarı götünü açıp gezecek.
 • fatih terim, arda turan, burak yılmaz... bu insanlar yeni türkiye insanlarıdır. kaba, fütursuz ve kültürsüz...
  bence bunlara sempati duyanlarda, bu kişilerden farklı mizaha sahip değil.
 • 2006 yiliydi, holloway road'da aksaraylilar'in cafesine gittim. "yusuf, milli mac var, hadi caledonia road'daki turk kahvesine gidip seyredelim" dedim. "abi, teknik direktor fatih terim, takim kaptani emre" dedi.

  gercekten bu rezil donemi anlatmak icin faith terim demek yeter.

  not : 1923
 • bu ülkeye 2 avrupa kupası getirmiş fatih terim i ahlakın çöküşü olarak görüyor adamlar.

  peki kardeş şu ahlaklı teknik direktörleriniz kim? fatih terim yönetimindeki gs art arda 5. şampiyonluğa giderken, o dönem yönettiği takıma gelen teşvik primini adilce dağıtan ve "zaten hakem maçta bize yapacak pek bir şey bırakmadı" diyen, fb de antrenmanları orospulara göre atarlayan ve soyunma odasında sikmişim fb yi diyen ersun mu? peluş ayı geldi diye kafasına dikiş attıran şenor mu?

  gençler o fatih terim i türk futbolundan sildiğiniz an geriye bir şey kalmıyor. sizin şenolu ve o efsane ilan ettiğiniz ersunu toplayıp 5 ile çarpsanız bir tane fatih terim etmiyor değil mi? bi fatih terim bulamadınız kendinize hazımsızlık bundan kaynaklanıyor değil mi :)

  hadi itiraf edelim ahlak falan sikinizde değil, sadece fatih terim çok başarılı değil mi? kurduğu takım forvetsiz, teknik direktörsüz ve ilk yarı en çok hakem hatasıyla doğranan ve 17 takım bildirisine rağmen ligin en çok gol atan takımı ve şampiyonluğun en büyük adayı diye bu hazımsızlığınız değil mi?