şükela:  tümü | bugün
  • yeni dizilerden börü,fi,şahsiyet,dip,masumu bir kenara bıkarıyorum söyleyeceklerim diğer boktan diziler için.
    eskiden behzat ç.-leyla ile mecnun-kardeş payı-işler güçler-beş kardeş-ezel-suskunlar.....
    böyle diziler artık kalmadı artık dediğim baya bir zaman oldu. artık dizilerin başrolleri belli bir kalıp almaya başladı manken bozmalarından oluşan diziler kaldı. instagram takipçisi yüksek olanı başrol yapıyorlar. miss turkey,mr world katılan dizilere oyuncu diye giriyor. dizilerin genel olayı bir kız bir oğlan sevişmesini bekliyoruz. başlangıç birbirlerine itici itici laf sokmalar sonraları anlaşmalar yardım etmeler sonra sevişmesini beklemek. tüm izleyiciler,onlar sevişseler rahatlayacaklar. olay bu. bu dizilerden farklı bir dizi yapanı sikicekler. yapımcılar artık sanat değil endüstri gözüyle bakıyor. senaristler iki buçuk saat dizi yazıyor. iki saat birbirleriyle bakışıyorlar. çıplak vücütlarını yakın çekim slowmotion gösteriyorlar. hayır bir de bu oyuncular kendini bir sik zannediyorlar. ulan cüneyt arkın 100 sinema filminin üstünde oynadı. bu sayıya ulaşan nadir insanlardan. jönlüğün kitabını yazar. çıkıpta hiç bunlar gibi açıklama yapmadı. ayrıyeten sinema filmlerine koştururken tıp fakültesi eğitim görmekteydi. neyse. bahsettiğim o başroller kıvanç tatlıtuğ,kenan imirzalıoğlu olur ümidiyle mi diziye başlatıyorlar boş rol veriyorlar bilmiyorum. gözlerimi kanatan oyunculuğu diziyi izlediğimden görmüyorum. twitter da 30 saniyelik videolar da görüyorum. gerçek oyuncular internette yapılan dizilere yönelmeye başladı. haklılar. başka bir konu sinema içinde geçerli,salak saçma youtuberlara sinema filmi çekiyorlar. yapımcı kurnazlığı takipçi çoksa film tamam. umarım bu boktanlıklar düzelir.