şükela:  tümü | bugün soru sor
 • netflix hayatımıza girdikten sonra, onun dönüştürdüğü dizi sektörünün ülkemizde ürettiği yeni, kısa, kaliteli ve rtük engeline takılmayan dizilerdir. bu diziler televizyonda değil, çeşitli medya kuruluşlarının online izleyiciler için tasarladıkları web sitelerinde gösterilir.
  ilk yerli internet dizisi sağlam oyuncu kadrosuyla göz dolduran masum isimli dizidir, doğan grubunun blutv.com isimli web sitesinde izleyicisiyle buluşmuştur. ikinci büyük girişim ise masum gibi yine oyuncu kadrosuyla dikkat çeken fi isimli dizidir. bu dizi doğuş grubunun puhutv.com isimli web sitesinde yayınlanmaktadır.
  henüz yeni olan bu girişimlerin izleyiciyi sıkmayan 1 saatten kısa bölümleriyle, izleyicinin ilgisini her daim açık tutan hızlı akışıyla, sigara, içki ve küfürün sansüre uğramamasının kattığı doğallıkla, kaliteli oyuncuların sağlam oyunculuklarıyla, yerli dizi sektörünü bulunduğu konumdan çok daha iyi bir konuma taşıyacağı söylenebilir.
 • geneli kaliteli olan daha çok artmasını istediğimiz diziler.

  masum, fi, 7yüz, sıfır bir, sahipli hepsi birbirinden güzel diziler.umarım kaliteyi bozmadan artarak devam eder bu tip işler.
 • geneli kısa ve konu yoğunluğu olarak iyi olan diziler.

  şu aralar takip ettiklerim:

  (bkz: kutu) *
  (bkz: hile) * (bu yapım hakikaten şahane)

  yine aynı grubun iq, barut isimli yapımları da güzel
 • her ne kadar televizyon için yapılıyor olsa da başlangıçtan beri izlediğim fakat sonradan yanlışlıkla televizyonda izlemek zorunda kaldığım; çukur senaryo gayet "rahat" bir dille yazılmış. show tv'de izlemek gerçekten insanın kulağını tırmalıyor. internetten izledniğinde ise gerçekten eğlenceli. *
 • genel olarak tv'de yapılan işlerden daha gerçekçi ve daha kaliteli olan ve yakında aramıza yeni iki tanesi katılacak diziler.şimdiden heyecanlandım.

  şahsiyet ;

  https://youtu.be/twywkccguqq

  dip ;

  https://youtu.be/bk97j2rduj8