• 15 yıldır bir hayrını görmediğimiz yerli ve milli aday yerine;

-terörü bitirebilecek,
    -ekonomiyi toparlayacak,
    -trafik sorununu çözecek,
    -kadına eşit değer verecek,
    -çocuk istismarına göz yummayacak,
    -tarım ve hayvancılığı destekleyecek,

aday aranıyor. varsın ithal olsun, varsın uzaylı olsun.
  • yerli ve millilikten çok insanlık önemli diyerek katılıyorum. isterse adı hans veya yorgo olabilir. umrumda değil. vergimi çalmasın, zenginin borcunu kapatmak için kullanmasın, beni dışlamasın, geleceğimi bok etmesin, ateisti terörist ilan etmesin yeter.
  • (bkz: haçlı'nın ülkenizi işgal etmesi tehlikeli değildir)
    buna çıkıyor iş. eminmisiniz? yoksa kasıtlı mı yapıyorsunuz?
  • - savunmasız hayvanlara eziyet eden orospu çocuklarına,

- yarın yokmuş gibi araç süren minibüsçü ve taksici mafyasına,

- ben seni arkadaş olarak görüyordum ayağı çeken kezbana,

- ülkeye kanunsuzluğu, hukuksuzluğu yaşam stili olarak alıştıran tüm ahlaksız ve uğursuzlara,

hak ettiği cezayı verecek olan adam/kadın isterse salvatore ferragamo olsun, gelsin.
  • evet yıllardır çok çektik bunlardan ama ben vatanını seven, zeki ve mert birinin bizi kurtaracağına inanıyorum. elin adamına muhtaç duruma düşmüşsek ölelim daha iyi.
  • yıl 2018, hala haçlı diyor dangalak, hala türk diyor, dostu olmaz diyor. bu kadar basit dünya görüşleri artık işe yaramıyor gençler, anlayın. dedenizin dedesinin söylediği 2 cümleye bakan politikalarla ancak buraya gelirsiniz işte. paranız değer kaybeder, devlet büyükleri ihanetten başka bir şey düşünmez, halkı nasıl konuşacağını bilmez.

21. yüzyıla girin artık. kafasını siktiklerim sizi.
  • 21. yüzyıl tarafından yalama edilmişlerin peşinden koşacağı yeni slogan...
  • bu başlığı açan anasını s.ktiminin evladı devletin başında türk birini görmek istemiyorsa kevaşe anasını alıp s.ktir olup gidebilir memleketten.biz türküz amk evladı.ha vatanını satmışşın ha ananı satmışsın.sonrada atatürk bik bik bik.zaten bunu yazan türk değil ya ermeni yada kürttür.
hesabın var mı? giriş yap