şükela:  tümü | bugün
 • abede ve amerika'nın kısıtlamalarına rağmen vaşinkton'a inat yapmamız gereken bonba.

  yerli ve milli nükleer bonbamızı yabmamızı istemediklerinden kuduruyorlar. 3.ünçü havalimanı nasıl kudurttuysa. nasıl ki kuşların yuvaları varsa. onlar da öyle çekiniyorlar.

  2019 seçimlerinde bilgibort'larda yerli ve milli nükleer bonbamızı yapıyoruz yazabilir. yanında akpartimizin genel başkanının fotoğrafı ve sen verirsin türkiye yazabilir. oy için.
 • adını da hezarfen koyarlar
 • yapmasi bizimkiler icin cocuk oyuncagidir.
  incirlik'te abd'nin nukleer bombalari varmis onlardan birkac tanesini yurutup uzerine mke etiketi de yapistirdilarmi tamamdir. al sana yerli ve milli nukleer bomba.
 • konya'da bulunan çok gizli bir askeri tesiste üzerinde çalışıldığını bizzat duydum. hatta çalışmaların sona yaklaştığı, ilk milli nükleer patlama testi için konya ovasında tarım alanlarına uzak bir bölgenin şimdiden belirlenip istimlak edildiği bile söyleniyor. doğrudur değildir bilemem, ama eğer henüz böyle bir çalışma mevcut değilse dahi tez elden başlanmasında büyük faydalar görüyorum.

  bakın, nükleer silah konusunda ben de hassas biriyim ve kullanımını kesinlikle uygun bulmuyorum. ancak bu ortadoğu denen bataklığa huzur barış ve istikrarı biz getireceksek böyle bir güce ihtiyacımız var. dünya üzerindeki ülkeler ikiye ayrılıyor ne yazık ki. nükleer silahı olanlar ve olmayanlar. söz sahibi ülkeler ise malumunuz, bu gücü elinde bulunduranlar.

  ayrıca atom bombası yapmak öyle sanıldığı gibi ahım şahım bir olay değil. ne bileyim, bir tank motoru gibi değil mesela. neticede atomu bölüyorsun alt tarafı. bu tür bilgiler günümüzde youtube'da falan bile bulunabiliyor. bakmayın her ülkede olmadığına, tamamen kendi basiretsizlikleri. yahudi lobisinin başını çektiği birkaç önde gelen devletin engellemesinden dolayı yapamıyorlar. bundan 15 sene evvel olsa ben de ülkemiz için bunun hayal olduğunu düşünürdüm. ama artık o günler geride kaldı. artık tam bağımsız, güçlü bir türkiye var. bu birilerini rahatsız ediyorsa da, kimse kusura bakmasın.
 • ilk iş youtube da atom bombasi yapmak diye aratacağım. bu devirde evde de bulundurmak lazım. bugün insanlar ikiye ayrılıyor atom bombası olan ve olmayan. komşular korksun biraz , apartmanda kim söz sahibi görelim.