şükela:  tümü | bugün
 • engin yüksel adında emekli ve hoş sohbet birine ait, organik tohum satan güzel site. geçen günlerde epey bir tohum siparişi verdim, üç gün içerisinde elime ulaştı, hediyeleriyle birlikte üstelik. tohumları ekip yorumlara güzellerini eklerim umarım. beklentim oldukça yüksek...

  http://www.yerlitohum.com/

  edit: tohumlar gayet verimli ve güzeldi. tavsiye ediyorum naçizane..
 • işyerinin sabah rutini işlerini bitirip boşta kalınca hayâl kurmaya başladım. işte bahçeli bir evim olsun, çiçeklerim olsun, sebzelerimi bostana ekeyim, meyvelerimi ağaçtan toplayım diye türlü türlü fikrin içine girdim. böyle zamanlarda biraz fazla dalınca hayâlin içerisine, elimde net ve kesin bilgi olsun düşüncesiyle internetten de araştırma yaparım. bostanıma ekeceğim sebzelerin hibrit olmamasını istedim, doğal olana yürekten inanmış biri olarak ve dedim ki: "acaba türkiye'de kalmış mıdır hibrit olmayan, gdo'suz, doğal ve yerli tohum?"

  ve bu adrese geldim.

  resimlerden göründüğü kadarıyla, gayet doğal ürünleri var engin yüksel beyefendinin. eğer iddiası da doğruysa, harika bir işe önayak olmuş demektir. şuan bahçeli bir evim yok, inşaallah olacak ama. olduğunda sık sık ziyaret edeceğim sitesini, o domateslerden gözümü alamadım. kokuları ta burnuma geldi neredeyse.

  ilgili domates bilgileri ve resimleri için bkz

  (bir de o akşam sefalarını ilerde olacak olan bahçemde kesinlikle istiyorum, bir de horoz ibiklerini. pencereme de küpe çiçeği koydum mu ben oldum demektir ya hu)