şükela:  tümü | bugün
 • bir youtube kanalı. felsefe olarak hayatınıza daha çok "evet" kelimesini sokar ve komfor alanınızdan uzaklaşırsanız gerçek eğlence, deneyim ve hikayelerin ortaya çıktığına inanan 4 kişilik bir ekibin her hafta bu felsefe doğrultusunda çektiği videolardan oluşan bir kanal. ilginç yanı 4 kişilik çekirdek kadronun birinin derin diye 24 yaşında türk bir eleman olması. ekibin kameramanı kendisi. şimdilik farklı bir şey yapmaya çalışıyorlar umarım sulandırıp saçma sapan challange'lar yapan bir kanala dönüşmezler.

  manifesto videosu
 • o beklenen will smith ile olacak olan videosu 27 eylüldü sanırım. o tarihte gelecek. izleyeli oldu birkaç dakika unuttum. ama 20li bir şeydi. 20 ile 30 arası diyelim olsun bitsin.

  bekliyoruz efenim.
  onun dışında nasıl kanal oldukları hakkında zerre bilgim yok.
  ancak aylar önce ilk will smithe meydan okudukları zaman aralarında bir türkün olduğu hakkında yazı okumuştum galiba. ki aklımda kalmış. belki doğrudur belki değildir.
  evet efenim bugünkü bilgimiz bu kadar. yorgun olmasam tüm will smith esprisi videosunu koyabilirdim buraya.
  hatta dur koyacam.

  https://www.youtube.com/watch?v=awdivctsfgc
  şu video ile meydan okuyorlar.

  https://www.youtube.com/watch?v=alt_4e6mthu
  bu video ile will smith abimiz cevap veriyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=qxevjgvr6ii&t=1s
  şok oluyorlar.

  https://www.youtube.com/watch?v=1hycv24ed3m
  tanışıyorlar.

  ve en son video eylülde gelecek efenim.
 • orijinal kadrosunda türkiye'den derin isimli bir elemanı kadrosunda barındıran oluşum. şu anda türk pasaportunun azizliğine uğradığı için gruptan ayrı kanada'da takılıyor, ancak eski videolarda ve çektikleri bazı özel bölümlerde kendisini görmek mümkün. will smith olayını kaçırdığı için kendisi adına üzüldüm. umarım kanada pasaportuna erişip gruba tekrardan katılabilir. eğer tekrardan katılabilirse kanalın gidişatına bakarak en başarılı türk youtuber olarak adını tepeye yazdırabilir.