*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: svihs)
  • dolar yeşili, petrol yeşili, cennet yeşili.

"tanrı; önemli şeyleri önemsizmiş gibi, önemsiz şeyleri de önemliymiş gibi gösterir"

incil'den bir pasaj.
  • bölgeden sıcak notları da aktarırım, yakınlarda, aynı sektördeyim.

edit: aktarayım; evet işçiler ve taşeron işçileri iki aydır ödeme alamamış.

ama su veren itfaiyeye hallenmeden önce, başını sokacak yuva arayan insanların da mağdur edildiğini unutmayın. bizzat yarım kalan bir şantiyeyi tamamlamış, onlarca mağdurun hikayesini birinci ağızdan dinlemiş birisi olarak yazıyorum.
    bu öfke, bu "başkası ise bırak yansın" anlayışından vazgeçmeliyiz, ha suçlular müebbet alsın, o hapishanede yangın çıksın, o zaman evet hep beraber su veren itfaiyenin hortumunu sevelim, ama bu aşamada değil.

dipnot: innovia dan ev alan çoğu kişinin de yatırım amaçlı aldığının farkındayım, azınlık da olsa gerçek mağdurlar için üzülüyorum.
  • inovia’daki satılık evlerin fiyatlarının çok düşmesinden dolayı kıllanmıştım zaten, nedeni belli oldu.
  • uzun süredir imarla ilgili bir problemleri var buda hızlarını kesiyor. halka açık şirket batarsa eğer bunu saklamaz, saklayamazlar ve açıklamaları gerekir.
    halka açık bir şirket batmadıysa eğer başlığı açan şizofren için algı yapıyor diye dava açabilirler.
  • oy oy ben de çok şey biliyorum da svihs
  • uçağı satıp inşaatı bitirsin devlet.

kur artışı sonrası demir fiyatı 4100 oldu (bunun yarısındaydı). beton 140 liradan 225 liraya yükseldi. kur'un sorumlusu kimse bu adamların batmasının sebebi o. bi zahmet lüksünden vazgeçip ortadaki boku temizlesinler.
  • (bkz: madur)
  • batmalarının tek sebebi arsa sahiplerine ödenen paydır. amına koyduğumunun çocuğunun elindeki arsaya normalde kimse para vermeyecekken , ölene kadar boş boş orada duracakken , sitedeki dairelerin yarısının karşılığında aldınız arsaları , şimdi kâr edemiyorsunuz.

inşaatınızı sikeyim
  • bir firmanın isminde renginde yeşil varsa ben korkarım aga. dini pazarlayan gruplar yeşil renk etrafında toplanır . en büyük din pazarlayıcısı ülke suudi arabistan'ın bayrağına bakın anlarsınız.
    edit :
    bu arada fetö soruşturmasından nasıl kurtuldular aklım almıyor.