• komik videolu bir azeri kardeşimiz.
  • 60'larda velvet underground'ın yaptığı bilinçsel şoklamaların benzerlerini yapabilen bi yaratık. aşmış bi yaratık, evet.

cinsellik, kozmetik, müzik vb. popüler şeyleri çok güzel ti'ye alıyor. estetik algılara bi reset atıyor, afallatıyor.

kendisi tam anlamıyla punk kültürünü günümüze taşımış. tiksindiriyor, mide bulandırıyor, buna rağmen kendine çekiyor meraklı bünyeleri.

bu da youtube kanalı.
  • meme balonlı kız adlı videonun sahibi kadın.

gerçekten böyle mi yoksa troll mü bir türlü anlaşılmayan kişilik. gözlerini pörtletip saçma sapan hareketler yapmasa aslında çok güzel bir kadın ama gel gör ki hal ve hareketleri yüzünden kader olarak, sefer amca misali gıcık kapıyoruz.

ya da üçüncü ihtimal, kafa dengi bir koca bulamadığı için sapıtıp bu noktaya geldi. bilemiyoruz.

3 sonra gelen edit: bu derece kafayı yaktığını bilmiyordum lan, kadın youtube'u basıyor sonra da kendi kafasına sıkıyor.
  • dili garip evet. aslında türkçe konuşmaya çalışıyor. bir de yurt dışında kalması dolayısıyla olay iyice garipleşmiş.

azerice de bizimki kadar fiil çekimleri yok, başlıyoruz-başlıyırıq gibi, yapacağız diyor mesela, yapmak değil etmek fiilini kullanırlar. "yani" kelimesini çok kullanmazlar, bu kızımız çok kullanıyor. ağız olarak azeri ağzı ama kelimeler türkçe. merhaba yine kullanılmaz, salam derler.
    direk azerice konuşsaydı buradaki çoğu kişi anlayamazdı, şu formu azerilerin de anladığını sanmıyorum.

not: terim olarak dillerine azerice dedikleri için bu şekilde kullandım. azerbaycan türkçesi demedim.

sevdiğimiz bir kızımızdır. ağır etçil biri olarak vegan propagandasını destekliyorum.
  • (bkz: illuminati)

sitesine şuradan ulaşabilirsiniz
  • bir nevi azerbaycan'ın boratıdır.
  • çok güzel işler yapıyor kendi kanalında. çirkinliği seven bir insan olarak çarpık estetik anlayışına bayılıyorum. ''kötü'' video çekmek zordur. insan bir süre sonra ''yaa aslında bunlar şaka, ben de deli değilim'' demek ister ama ablamız tematik yapısını hiç bozmuyor.

sıradan ''go vegan'' videoları çekse binlercesi arasında kaybolup gidecekti. bu şekilde kalıcı olmuş. bir kişinin bile veganlığı merak etmesini sağlasa başarıa ulaşmış demektir. saygıyla eğiliyorum önünde.
  • veganlık fikrini size şoklayarak sokmaya çalışan ablamız. parodilerine baya gülüyorum. kendisi amerikada yaşayan iranlı bir azeri. videolarındaki efektler ustaca yapılmış ancak amatörce gösterilmeye çalışılmış. en garip yanı havyanları savunup homofobik olması. kıyafet yaptığı ayrı bir kanalı daha var ve aynı kanalının ingilizcesi de bulunmakta. bence tarifleri güzel. vegan değilim olamam da ama yine de güzel şeyler yapıyor.
  • aile pide kebap salonu gibi kadın.
    kafami kirmaz misin haklıdır, nasim'in büyük hayranlarındanım. hatta kendisine, nasim'i keşfettiğim eser tanrım yazıklar olsun sana'yı çok kez ses kaydı olarak atmışlığım vardır. onun punk, chill-out ve arabeski harmanladığı tarzına bitiyorum. bunu okuyorsan selam nasim.
  • hastasiyim. ironik bi sekilde de degil, direk hastastiyim.

"buguuun sizee boohk kurabiye ogretecegem"
hesabın var mı? giriş yap