şükela:  tümü | bugün soru sor
  • facebook'ta bulunan çevreci bir sayfa(ydı). sığırın biri gelmiş çalmış sayfayı ve beğenenleri ermenı,sırp ve yahudı olarak niteleyerek aşağıladığını sanıyor. e adam sığırlığını yapmış da siz niye bu sayfaları elinizde tutamıyorsunuz da çaldırıyorsunuz arkadaş hiç mi güvenliğe dikkat etmiyorsunuz?
  • (bkz: hulk)
  • yesilofke.org isimli sitede de varlığını sürdüren oluşum.
  • (bkz: bruce banner)
  • kimsenin bahsetmemesine şaşırdım: facebook'taki sayfası gezi parkı kışlaya çevrilmek istendiğinde ağaçların kesildiğini haber veren ilk oluşumlardan biriydi. 27 mayıs 2013'te 50 kişinin ağaçların kesilmesini önlemek için gezi parkı'na gittiğini bu sayfa haber verdi.
  • din felsefecisi göktuğ halis'in de yazılarının bulunduğu gazete.
  • !!!!! (bkz: hulk smash) !!!!!
    (bkz: kisa) *
  • amaci ve adi celisen bir sayfa, olusum.

ofke.
    nefret.
    kizginlik.

cirkin seyler bunlar. bunlari bunyende barindirirken yesil gibi iyi anlam ifade eden bir seye yerin olmaz.

neresinden tutsan eline ikiyuzluluk bulasiyor. o yuzden icerigine bakmaya degmez.
  • facebook'ta takip ettigim sayfalardan biri. daha dogrusu, idi. kisiler mi degisti, menfaat gutmeye mi basladilar ne oldu bilmiyorum ama sayfada su aralar sadece izmir ile ilgili haberler var.

aziz kocaoglu hayrani falan degilim de, izmir'le ilgili paylasilan bu haberlerin her birinin cevreyle alakasi olmadigi gibi, sanki turkiye'de baska belediyelerde rezalet yasanmiyormus gibi sadece izmir'e odaklanilmasi cok sacma.

www.yesilofke.com olanindan bahsediyorum bu arada. ardarda paylasimlar su sekilde:

3 ekim; forum bornova'yla, balcova'ya yapilacak istinye park avm'yle, izban'a tek biletle binmelerine izin verilmeyen baba kizla ilgili haberler.

2 ekim; gdo'lu misirla ilgili bir haber.

30 eylul; kulturparkla ilgili iki haber (yine izmir), su sorunuyla ilgili bir haber.

26 eylul; yine kulturpark, izfas binasiyla (izmir), bornova'daki bir ormanla, ege universitesinin tasinmasiyla ilgili haberler.

ve daha uzar gider, sistim.