şükela:  tümü | bugün
 • bir aralar ''punkçıyız biz yea'' diyen kesimin modası olmuş saç türü.
 • çok güzel bence. hacı yeşili gibi olan tonu değil ama. turkuaza dönük yeşil. böyle deniz kızı saçı gibi, masal karakteri gibi. en çok uzun, dalgalı ya da düz ve küt saçlara yakışıyor.
 • mavi ve turuncu sacla beraber en bi' seksi buldugum sac(turu-rengi).
  bembeyaz tene tabii.
  duz burunlu uzun bacakli bir hatuna tabii.
  bi' de 1.70'den uzun olsun.
  sigara icmesin, disleri duzgun olsun.
  tirnak etlerini yiyebilir sorun degil, ama tirnaklarini yemesin, ufak tirnak cirkin oluyor.

  uyusturucu da kullanmiyorsa, kendisine sahlep ismarlayabilirim. 1.92 boyundayim ve cok yuksek iq seviyesine sahibim. kadinimi ucuramam, cunku insanlar ucamaz*. yani ucaklarin icinde ucmadiklari surece tabii. pilot da degilim.

  selam.
 • (bkz: keith flint)
 • gecenin üç buçuğunda kuaförlerin ve kadınların kanayan yarası yeşil yahut yeşilimsi saç konusuna parmak basmak istiyorum.
  bilenler bilir, sarı röfleli ya da boyalı saçı kumral olma düşüncesiyle koyuya boyattığımız zaman pis bir yeşile dönüşür saçlar bazen. ilk gün inanmak istemeyiz, ışıktandır filan diye düşünürüz, ertesi gün her türlü ışıkta bu yeşil tonu algılarız, belki sabaha düzelir diye yatar uyuruz, kalkarız ki düzelmemiş, kuaföre gideriz bir daha, yeşili düzeltsin isteriz ama bir türlü düzelmez bu amın oğlu yeşil saç. jennifer aniston olacağımız hayalleriyle yanıp tutuşurken aslında red sonja'ya da michelle obama'ya doğru evrim geçiririz.

  peki bu yeşili saçımızdan çıkartmak için ne yapabiliriz? çok basit; saçımıza ketchup ya da salça sürüp yarım saat bekletiyoruz sonra güzelce durulayıp şampuanlıyoruz. yeşil tondan eser kalmıyor. bizzat uyguladım, salçaya olan bakış açım değişti, bal rengi kumral saçlarımı öperek taradım.
 • genc bir bayana alev kırmızısı veya platin sarısından daha cok yakısacagı kesin olan sac rengidir. ısrarla ve inatla saclarını yesile boyayan kızların daha cok gunese cıkarak gun ısıgından daha fazla yararlanmaları tavsiyesinde bulunmak gerekmektedir. zira fotosentez yaparak beslenme faaliyetlerini minimuma indirmis olacaklardır.

  (bkz: kıbrıs fotosentez guzeli)
  (bkz: tasarruflu insan olabilmek)
 • joker makyajıyla bütünleştiğinde öldürücü etkisi olabilen saç.
 • saçın bütününde değil de aralarda güzel durabilen saç rengi. tabi koyu olmalı **
 • mavi olan saçlarımın aktıktan sonraki renk hali*. ergen şeysi olarak görmüyorum ben doğrusu çoğu insan 'yeşil daha iyi kehkeh' dese de lacivert, turkuaz halini tercih ederim. ne bileyim daha hoş bence. ayrıca boya aktıktan sonra kalan renk olduğu için bakımı daha kolay. uzunca süre yeşil, koyu yeşil, sarımtırak bir sarı, mavi olarak gezebiliyorum.

  renkli saç süfer bi'şiy
 • dün akşamdan beri sahip olduğum saç. normal rengi kestane olan bir saç, oryalle sarıya kadar açılıp manic panic voodoo blue ile boyanınca yeşil oluyormuş. görsellerle desteklemek gerekirse elde edilen ton tam olarak şu. şimdilik güzel; ama yıkandıkça saçma sapan bir renk olmasından korkmuyor değilim. göreceğiz artık.

  edit: saçlarımı boyayalı tam iki hafta oldu ve giderek fıstık yeşiline dönüşüyor, çok endişeliyim.

  edit 2: yedi hafta oldu bugün. saçlarımda yer yer turkuaz, fıstık yeşili, su yeşili, sarı ve kahverengi tonlar bulunmakta. ombre saç modasının ilginç bir örneği olmuş durumdayım.