şükela:  tümü | bugün
  • türk futbolunun sinyoritası fatih terim’in dönemin gazetelerine göre bir zamanlar ki lakabı.

seyirciler kendisini “hey sementha” diyerek coştururmuş…

http://ow.ly/i/1x5zq/original

kaynak: http://www.trthaber.com/…gallery_detail.php?id=7391
  • dayak yedikten sonra tatlı tatlı kaçan bir birey için gayet yerinde bir lakaptır.
  • fb li yazarlar.
    yapacağınız işe küfür ettirmeyin.
    gelip burada gs ye sallıyorsunuz - "aman aramız bozulmasın" diye beşiktaşlılara küfür ediyorlar.
    küfürü biz yiyoruz, biz uğraşmak zorunda kalıyoruz...
    iki dakika rahat durun.
    günde 20 tane fikret orman - şenol güneş başlığı ile uğraşıyoruz.
    az anlayışlı olun. lütfen...
  • futbol tarihinin en efsane lakabıymış. teknik direktör olunca tatlı cadı lakabı karizmayı çizdirir diye oğuz çetin’in lakabını çaldılar herhalde.
  • fatih terim'in oğuz çetin gibi loserlarla kıyaslanmasına sebep olan başlık.
  • son 10 yılda 1 süper lig sampiyonlugu kazanan, son 11 yıldır sampiyonlar ligine gidemeyen fenerlilere dert olmus.

canınız sıkılıyor it taslıyorsunuz aq. ne yani böyle seyler yaparak fatih terim’in motivasyonunu bozup aykut’u mu sampi yapacaksınız? ashahahssh
  • yeşil sahaların tatlı cadısının en büyük rakibi ise kebap dünyasının tatlı cadısı selahattin usta :))

ikisini de dene,tarafını seç...
  • ilk dönemindeki 4 sezonda kupa yüzü göstermediği, 2 sezon üst üste tsyd kupası'nda hem de biri kadıköy'de olmak üzere 4'lediği, üçüncü döneminde yine kupa yüzü göstermediği, 2 sezon üst üste süper kupa'da tokatladığı yetmezmiş gibi bir de sahalarında şampiyonluk kupası kaldırarak hepsinin kafalarını götlerinin arasına sokmasına sebebiyet verdiği fenerbahçe çomarları tarafından bakıyorum da kendisine yönelik bir karalama kampanyası başlatılmış. ama haklılar tabi. düzenli olarak benim de ağzıma bu kadar sıçan bir adam olsa bende nefret ederdim kendisinden.
    hee bu arada şimdi özelden bir sürü çomar ''biz size 6 attığımızda da hocanız terim'di yeaaaaa'' mesajı atacak. onlar yazmadan ben yazayım en iyisi buraya.