şükela:  tümü | bugün soru sor
 • green card aşamaları ve amerikan vizeleri ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz bu konudaki en güvenilir ve en kaliteli forumdur.
 • abd gocmenlik forumu.

  greencard ya da greencard cekilisi sureciyle ilgili bilgi almak ya da sorularinizi sormak icin forumun sitesini kullanabilirsiniz.

  green card konusunda guncel bilgileri, haberleri, istatistikleri ve abd icin burs olanaklarini takip etmek icin forumun facebook sayfasini ya da twitter hesabini takip edebilirsiniz.

  abd'de yasam ile ilgili konulari tartismak ya da benzer konularda bilgi almak icin facebook grubuna uye olabilirsiniz.
 • yukarida crazycells gerekli linkleri vermis; abd'de sadece gocmen degil gocmen olmayan vize surecleri ve islemleri icin de oldukca yararlidir; abd'de gerek turizm, gerek yasama amacli bilgi almak isteyen herkese tavsiye ettigim forumdur.
 • green card ile ilgili tüm aşamaları ve deneyimleri paylaşan sitedir. konu ile ilgili türkçe en iyi kaynaktır hatta ingilizce bile en güncel kaynak diyebilirim.

  ayrıca lösev'e 30 tl ve üzeri bağış karşılığında bir başvuru servisi açmışlar. buyrun: https://yesilkartforum.com/…t-forum-başvuru-servisi
 • özellikle yeşil kart süreci ve genel hatlarıyla abd'ye göçmenlik konularında takip edilebilecek en güzel türkçe portaldır. forum'da ve facebook sayfasında merak ettiğiniz hemen hemen tüm sorulara yanıt almanız ihtimal dahilindedir. forumun web arayüzü olabildiğine yalın ve kullanışlıdır. site yöneticisi tarafından da zaman zaman abd'deki yaşam koşulları (kredi skoru, emlak sahibi olma), meslekler ve denklik alma, abd'ye yerleşmeden önce yapılması gerekenler vb hayati konularda forum müdavimleri bilgilendirilir. bu türden güzel hareketler de her daim takdir edilesidir.
 • green card kazandığınızı öğrendiyseniz bundan sonraki işleri gönül rahatlığıyla takip edebilirsiniz.

  etmem derseniz ben ettim. sorarsanız cevaplarım.

  ben sonuna geldim.
  adamlar şöyle bir excel bile hazırlamış. 30 mayısa bunları hazırlıyorum şimdi.
 • greencard sürecinde çok yardımını gördüğüm web sayfası, forum ve facebook grubu.

  şimdi sırada göç etme sürecim var ;)