şükela:  tümü | bugün
 • https://www.instagram.com/…ilovasaldacanlari/?hl=tr
  https://www.instagram.com/…-by=yesilovasaldacanlari

  gönüllü olarak sokak hayvanlarını besleyen, yardımcı olmaya çalışan güzel insanların oluşturduğu bir instagram hesabı. ayrıca keçisi çikolata ile konuştuğu video ile ünlü olan hatice teyzeyi de arada hesabı takip ederek görebilirsiniz.

  besleme yapmaya gidemeyenler veya uzakta yaşayanlar ilgili adrese mama yardımında da bulunabilir.
 • dünyalar iyisi mesut bey'in bakıma muhtaç sokak hayvanlarına tek tek yardım ettiği, instagram'dan her birini ayrı ayrı gösterdiği oluşum.

  temizmama.com üzerinden de barınaklara bağış yapmak istiyorum kısmından yesilova saldayı seçerek bağışta bulunabilirsiniz.

  az önceki videoyla beni benden almışlardır.

  https://www.instagram.com/p/bikczx4f-vi/
 • her sabah attığı videoları izleyip, güne muhteşem bir başlangıç yapıyorum.
 • hatçe anneyi de bizlere tanıtan, bu kadar zamanını ve enerjisini bakıma muhtaç hayvanlara ayırarak takdirlerimizi kazanan mesut isimli bir arkadaş sayfanın sahibi. mesut hoca sözlüğü okuyorsan bir şeyi merak ettim. geçen c.tesi yamaç paraşütüyle salda’ya inenlerden, tek seferde nokta atışı inen mi yoksa havada debelenip sonra popo üstü kendini bırakan mıydın sen? *

  cevap editi: tahmin etmiştim :)
 • ne zaman bir şeye üzülsem, canım sıkılsa bu hesabı açıp umut dolarım. bir insan bu kadar mı insan bu kadar mı öğretmen olabilir. mesut hocam ellerinden öperim sen çok güzel bir insansın.

  tanım: hayatını sahipsiz hayvanlara adamış bir öğretmenin yönettiği instagram hesabıdır.
 • dünyada temiz insanlar kalmış mı dendiğinde bu hesaba girip birkaç dakika gezmek yeterlidir heralde. ben de çikelata keçisiyle keşfetmiştim , hatçe nine ve keçisinden gelecek paylaşımlar için her gün girip bakıyordum, sonradan aldım takibe kopamıyorum. gördüm ki başlıktan haberdar, köpüşlerin hepsine hastayız yeri geliyor beslediğinde gözümüzden yaş da geliyor ama çikelata nelerelerde özlettirme demek isterim burdan..