şükela:  tümü | bugün soru sor
 • https://www.instagram.com/…ilovasaldacanlari/?hl=tr
  https://www.instagram.com/…-by=yesilovasaldacanlari

  gönüllü olarak sokak hayvanlarını besleyen, yardımcı olmaya çalışan güzel insanların oluşturduğu bir instagram hesabı. ayrıca keçisi çikolata ile konuştuğu video ile ünlü olan hatice teyzeyi de arada hesabı takip ederek görebilirsiniz.

  besleme yapmaya gidemeyenler veya uzakta yaşayanlar ilgili adrese mama yardımında da bulunabilir.
 • dünyalar iyisi mesut bey'in bakıma muhtaç sokak hayvanlarına tek tek yardım ettiği, instagram'dan her birini ayrı ayrı gösterdiği oluşum.

  temizmama.com üzerinden de barınaklara bağış yapmak istiyorum kısmından yesilova saldayı seçerek bağışta bulunabilirsiniz.

  az önceki videoyla beni benden almışlardır.

  https://www.instagram.com/p/bikczx4f-vi/
 • her sabah attığı videoları izleyip, güne muhteşem bir başlangıç yapıyorum.
 • hatçe anneyi de bizlere tanıtan, bu kadar zamanını ve enerjisini bakıma muhtaç hayvanlara ayırarak takdirlerimizi kazanan mesut isimli bir arkadaş sayfanın sahibi. mesut hoca sözlüğü okuyorsan bir şeyi merak ettim. geçen c.tesi yamaç paraşütüyle salda’ya inenlerden, tek seferde nokta atışı inen mi yoksa havada debelenip sonra popo üstü kendini bırakan mıydın sen? *

  cevap editi: tahmin etmiştim :)
 • dünyada temiz insanlar kalmış mı dendiğinde bu hesaba girip birkaç dakika gezmek yeterlidir heralde. ben de çikelata keçisiyle keşfetmiştim , hatçe nine ve keçisinden gelecek paylaşımlar için her gün girip bakıyordum, sonradan aldım takibe kopamıyorum. gördüm ki başlıktan haberdar, köpüşlerin hepsine hastayız yeri geliyor beslediğinde gözümüzden yaş da geliyor ama çikelata nelerelerde özlettirme demek isterim burdan..
 • belki de şu memleketteki en güzel kalpli insanın, mesut çal'ın toparlayıp büyüttüğü oluşum..

  tüm köpekleri bi baba gibi tatlıkuzum diyerek sevmesi bana, beni de öyle seven kendi ana babamı hatırlatıyor..

  kimsenin hikayelerini takip etmem ama bu sayfayı sürekli takip ediyorum.. genelde gülüyorum bazen de gözüme bişey kaçıyor..

  buyrun

  ..
 • son iki saatteki canlı yayınlarını izleyip, pitbull denen yaratığın ne kadar vahşi olduğunu görmeniz gerek. içim kan ağlıyor.

  mesut hocam, seni izledikçe yaşama sevincim artıyor. iyi ki bu topraklarda doğmuşsun.
 • asil gitti, umarım bahtı şansı açık olur.

  saldırıya uğradığı günün akşamında rüyamda kabuslar görmüştüm; çok çekti yavrum. inşallah yeni yuvası mutluluk, huzur ve şans getirir ona.

  her yemek yediğinde ve su içtiğinde, içimden bir şeyler kopardı be asilim.
 • dunyanin en iyi kalpli hocasi mesut hocanin bakıma muhtaç sokak hayvanlarına tek tek yardım ettiği, 1 gun yasamaz denilen kopekleri adam ettigi olusum. ınstagramdan lutfen takip edin. paylasin yayabildiginiz kadar yayin. yureginizde mermahet varsa eger zaten bir kac videosunu izlediginizde aglamakli olursunuz. su igrenc dunyada yasama sebebimiz bu insanlar. ne olur demeyin lutfen destek olun.
 • gerek hikayeleri gerek canli yayınlarıyla takip edilesi instagram sayfası. mesut hoca’nın sayesinde yeşilova’daki köpekler sevginin ne demek olduğunu öğrenmişler yemek ve su haricinde sevgi de istemektedirler.
  yeşilova’da dedemlerin evi önünde dünyanın en mutlu köpeğine rastladım geçen. köpek resmen oyun oynamak istiyor. oyun isteyen sokak köpeği olur mu lan? *
  psikolojisini düzeltmek isteyen takip etsin sayfayı. mesut hoca’nın samimi, içten esprileri, yörenin harika şivesi ve şehmuz’un saçma sapan hareketleri insana iyi geliyor*