1. aldığı eğitimler, okuduğu bölüm ve üniversite gibi bilgilere dair hiçbir net bilgiye ulaşılamamakta olan; ancak kendisini uzman psikolog, terapist olarak tanıtan; biraz arama yapınca halka ilişkiler mezunu olduğu görülen bir şahsiyettir.
  psikologların bir meslek yasası, işlevsel bir derneği olsaydı, ortalıkta bu şekilde ünvanlarla dolanamazdı kendileri.

  bu vesileyle bir psikoloğa gitmeyi düşünenlere, gidecekleri kişinin özgeçmişine bir göz atmalarını, şarlatanlara vakit ve para harcamamalarını öneririm.
 2. eger burda denildigi gibi halkla iliskilerciyse hic sasirmayacagim durumdur. tv zaplarken esra erolda gordum hatun guzelmis derken sevgili psikologumuz dedi. 1.5 aya meslektasim olacak bi bakayim ne diyor dedim.kadin seviyorsan git konus abi tadinda konusuyor.zaten hangi dogru duzgun psikolog o programa cikar o da ayri
 3. kendisini uzman psikolog olarak tanıtan; türlü programlarda boy gösteren bir abla. torpilinin nereden geldiğini merak etmekteyim.

  ayrıca ayak bilekleri ve bacakları kalın olduğu için söylenildiği kadar güzel değildir ancak sergilemekten geri kalmaz . bacaklarını görmek isteyenler salı ve perşembe günleri esra erol'u izleyebilir; yok o kadar uğraşamam diyenler twitter'daki fotoğraflarına da bakabilir.

  https://pbs.twimg.com/media/a8jyajeciaahfb2.jpg
  https://pbs.twimg.com/…ia/bhvzghicyaa2zwb.jpg:large
  https://pbs.twimg.com/media/bhavxqvcyaa0rof.jpg

  http://instagram.com/yesimakinci
 4. "toplumda bekar bir kadın olarak süper egosunu yaşayamamış.." ile başlayan cümlesinden sonra kıllanıp eğitimine baktığım ve zaten psikolog falan da olmadığını görmemle an olarak içimi rahatlatan zat.
 5. çok güzel bir kadın bu...
 6. bırakın uzman olmayı, psikolog bile değilmiş bu hanımefendi.

  bir halkla ilişkiler mezunu ve uzman psikolog olarak çalışıyor. vay canına!

  kim mi bu kadın peki?

  esra erolda barbie bebek gibi oturup ilişkiler hakkında yorum yapan kadın, ve tabii bunu uzman psikolog sıfatıyla icra ediyor.

  http://instagram.com/p/k_9zzetujx/

yeşim akıncı hakkında bilgi verin