şükela:  tümü | bugün
 • modelden psikolog mu olurmuş. pehhh
 • t.c. bakırköy 1. sulh ceza hakimliği'nin 01.06.2015 tarih ve 2015/3294 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlık altında yer alan içeriklere erişim engellenmiştir.
 • kişilerin özgürce ve hakaret etmeden, makul bir dille görüşlerini bildirme özgürlüğünü engelleyen şahıstır.

  hakkında iyi kötü çeşitli yorumlar içeren entrylerin tamamını sildirerek eleştiriye kapalı ve tahammülsüz bir tutum sergilemiştir. kendisi burayı okuyorsa şunu bilmesini isterim; tepeden inme kararlarla yazılanları sildirince insanların kendisi hakkındaki düşüncelerini yok etmiş olmuyor, aksine çok daha olumsuz bir izlenim bırakıyor.

  not: kendisiyle ve genel olarak ruh sağlığı uzmanlarıyla ilgili uzunca bir entry yazmıştım, sildirmiş sağ olsun.

  ikinci meltem banko vakasına dönüşmez umarım. bir psikologtan, terapistten* beklenmeyecek davranışlar bunlar.
 • bir özel üniversitede halka ilişkilerle birlikte psikolojiyi çift anadal olarak bitirmiş, ardından başka bir özel üniversitede pdr yüksek lisansı yapmış, hali hazırda aynı üniversitede gelişim psikolojisi doktorasına devam eden, ortaya karışık takılıp her alanın uzmanı, her tür terapist olduğu iddiasına olan; hakkında geçmiş yıllarda şöyle bir röportajı da bulunan uzman, çok saygı değer bir psikologdur.

  nereden mi tanıyoruz?
  belki denk gelmişsinizdir, uzunca bir süredir esra erol'da evlenecek adayların ön sırasında oturan, taliplerle paravan kapalı yapılan 1-2 dakikalık muhabbet sonrasında "x bey biraz içe dönük, sessiz, ama hayat mücadelesiyle olgunlaşmış biri, y hanım ise capcanlı, sosyal bir bayan; enerjiniz çok uyumlu bence bir çay için" şeklinde uzman görüşü bildiren; psikolojik sıkıntıları bulunan adaylara "size terapi yapayım" diyebilen uzman ve müstakbel dr. psikolog kendisi.

  keşke benim de terapistim olsa ama param yetmez sanırım.

  (bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
 • ismini ilk defa gördüm ve internetten baktım. güzel bir kadınmış. yani şimdi güzel olduğunu da mı yazamayacağız?sayın bakırköy sulh ceza hakimi. sen bu işlere karışma lütfen.

  ayrıca kendisini smb ile kıyaslayanlara buradan ateş püskürüyorum.

  ulan emin olmak için tekrar baktım. hakikaten de pek güzel birisiymiş. dur bir de sesini dinleyeyim.
 • inşallah selime günaydın'ın sevenlerine ücretsiz veya ücretsiz olmasa da en azından çok daha ucuz yollu bir şekilde yardımı dokunur. çok trajik bir olay...
 • hakikaten doktorasini nerde yaptigini, danisman hocasinin kim oldugunu profesyonel anlamda cok merak ettigim televizyoncu (yani o meslegi o yapiyorsa, ben turkiye nin ve dunyanin en iyi oldugu belirtilen unv lerinde yanlis egitim almisim, bosuna doktora yapmisim gurbet ellerde, dolayisi ile meslektasim diyemiyorum, cunku olmamiz mumkun degil, televizyoncu diyebiliyorum ancak)...dua etmenin psikolojiye iyi geldigini dusundugunu, kadir gecesini ve cumalari cok sevdigini farkettim...ruyada sunu gormek buna yorulur gibi seyler dedigine sahit oldum...gercekten geyik degil gercekten bu toplumu anlamak adina o programi izledim...biz yanlis nerde yapiyoruz diye...maalesef bir sonuca ulasamadim...bulamadim...ama yani turkiye de yok mu psikologlar dernegi, neden denetlenmiyor bir takim seyler anlamiyorum...yapilan bariz suc aslinda...halki profesyonel bir kimlik altinda yanlis bilgilendirip yonlendirmek...bunu talk showcular yapar tamam, bunu medya starlari yapar yandaslar der gecerim...ama bu profesyonel bir kimlik...agizdan cikan her sey profesyonel bir gerceklik olarak algilaniyor, algilatiliyor halka...ama bilimsel gercekligi olmayan seyler...onlar bu hanimefendi nin kisisel gorusleri, bir psikologun mesleki cikarimlari degil...hakikaten cok uzucu bir durum...bunlar bir hakaret olarak algilanmamali sozluk...sadece profesyonel gorusumu belirttim, kendisi okuyorsa, seve seve kendisine bir kac yayinimi gonderebilirim..
 • istanbul ticaret üniversitesi psikoloji mezunu.
  uygun olmuş.
 • evlenme programı danışmanı.....
 • hoş bir bayan. hem akıllı, hem güzel, kariyer sahibi, hem de psikolog. bir erkek başka ne ister.