*

• t.c. bakırköy 1. sulh ceza hakimliği'nin 01.06.2015 tarih ve 2015/3294 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlık altında yer alan içeriklere erişim engellenmiştir.
  • kişilerin özgürce ve hakaret etmeden, makul bir dille görüşlerini bildirme özgürlüğünü engelleyen şahıstır.

hakkında iyi kötü çeşitli yorumlar içeren entrylerin tamamını sildirerek eleştiriye kapalı ve tahammülsüz bir tutum sergilemiştir. kendisi burayı okuyorsa şunu bilmesini isterim; tepeden inme kararlarla yazılanları sildirince insanların kendisi hakkındaki düşüncelerini yok etmiş olmuyor, aksine çok daha olumsuz bir izlenim bırakıyor.

not: kendisiyle ve genel olarak ruh sağlığı uzmanlarıyla ilgili uzunca bir entry yazmıştım, sildirmiş sağ olsun.

ikinci meltem banko vakasına dönüşmez umarım. bir psikologtan, terapistten* beklenmeyecek davranışlar bunlar.
  • tanımadığım bir şahıs. olur da bu entry'yi sildirirse filan, vereceğim tepkiler sırasıyla ahahahahhahahahahah ve asdfghfjkjhgdfsda olacaktır.
  • bir özel üniversitede halka ilişkilerle birlikte psikolojiyi çift anadal olarak bitirmiş, ardından başka bir özel üniversitede pdr yüksek lisansı yapmış, hali hazırda aynı üniversitede gelişim psikolojisi doktorasına devam eden, ortaya karışık takılıp her alanın uzmanı, her tür terapist olduğu iddiasına olan; hakkında geçmiş yıllarda şöyle bir röportajı da bulunan uzman, çok saygı değer bir psikologdur.

nereden mi tanıyoruz?
    belki denk gelmişsinizdir, uzunca bir süredir esra erol'da evlenecek adayların ön sırasında oturan, taliplerle paravan kapalı yapılan 1-2 dakikalık muhabbet sonrasında "x bey biraz içe dönük, sessiz, ama hayat mücadelesiyle olgunlaşmış biri, y hanım ise capcanlı, sosyal bir bayan; enerjiniz çok uyumlu bence bir çay için" şeklinde uzman görüşü bildiren; psikolojik sıkıntıları bulunan adaylara "size terapi yapayım" diyebilen uzman ve müstakbel dr. psikolog kendisi.

keşke benim de terapistim olsa ama param yetmez sanırım.

(bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)