• gazi üniversitesi ekonomi mezunu eski regülasyon direktörü şimdinin ibb genel sekreter yardımcısı. hayırlı olsun.
  • istanbul büyükşehir belediyesi'nin, kadın olan ilk genel sekreter yardımcısı unvanına sahiptir.
  • genel sekreter gibi enerji sektöründen gelmektedir.
  • hakkında akp'li twitter hesaplarında ve yandaş medya'da olumsuz haberler dolaşmakta. umarım atılan suçlar doğru değildir. kendisinden bir açıklama bekliyoruz. nitekim yandaş meda ve aktrol diye adlandırılan hesaplar yargısız infaza başlamış bile.
  • sayı az değil, tam 20 kadın suç duyurusunda bulunmuş.

neden sürekli bunun gibi acayiplikler istanbul büyükşehir belediyesinden çıkıyor bunu da sorgulamak lazım. tamam aktroll dediğiniz kişiler organize bir şekilde bu tarz konuları anında gündeme taşıyorlar ama hep mi istanbul büyükşehir belediyeden çıkar? ankara da büyükşehir ama bu tarz iddialar oradan hiç çıkmıyor.

akp'li de değilim, chp'li de. herhangi bir partiyi de tutmuyorum. her konuda siyaset üstü, objektif düşünmeye çalışan bir kişiyim. ekrem imamoğlu'na karşı da mansur yavaş'a karşı da ne fazladan bir sempatim ne de fazladan bir antipatim var; ankara'da da yaşamıyorum, istanbul'da da ama mansur yavaş'ın ankara belediyeciliği gayet güzel giderken ekrem imamoğlu'nun istanbul belediyeciliğinde hep bir olay, hep bir sıkıntı mevcut.
  • chp'lii olunca sözlük sus pus, twitter oktrolleri sessiz. erdoğan'ı kadın mıdır kız mıdır derken eleştirdik. şimdi de bu kadını eleştiriyoruz.
  • kanalizasyon kapağı ülkeme bu kadından daha faydalı. senin zihniyetin ve senin zihniyetinde olanların cezasını allah versin.
  • chp'nin gerçek yüzü
  • kadının profiline bakınca, tipik zihniyet fosilleşmiş olarak gözlemlenebilmekte.
  • iddialar gerçek ise çok çirkin davranış. acilen partiden gönderilsin.
    iddialar yalan ise acilen çıkıp böyle söylemediğini açıklasın.
hesabın var mı? giriş yap