• ilk kocasını gururi bi sebepten terk edip 5 yıl boyunca barlarda sharkı soyleyerek hem annesıne hem chocuguna hem de erkek kardeshıne bakmıshtı galıba benı bu achıdan gıpta edılmelı mı yoksa daha uyanıcka davransa mıydı ıkılemıne sokan kadın sharkıcı
  • bir production sirketi de kurmustu ama akibeti ne oldu hic bir fikrim yok ama arkasinda uzanlar olduguna gore ne yazar ki bisi olmasa da..
  • son albumunde hep boyle kal adinda super bir $arki yapmis hatun

sen baskalarina benzeme sakin
    hep boyle kal
    hep cana yakin
    hep bana yakin
  • ye$il productionun sahibi $arkıcı, goguslerine silikon takviyesi yapsa cekici olabilicegine inandigim anne baba tarafindan roman familyasından olan turkiyenin en zengin kalantorlarindan birini kapan $en $akrak model bi hatun tipi
  • korkunc guzel ve yetenekli oldugunu, herkesin onu kiskanip taklit ettigini soyledi bi programda
    ben $ahidim...
    unuttum ama bu hangi psikolojik rahatsizliga giriyodu
  • bir zamanlar cok mutevazi olan, hayatta çektiği zorlukları nasıl yendiğini anlatarak azim timsali olmak üzereyken son zamanlarda anlaşılmaz biçimde "ben herşeyin en'iyim" moduna giren sarkici. bu arada hep boyle kal onun parcasi diyil. o sadece cover yapti.
  • hep böyle kal'ı söyleyemeyen,detone kadın.
  • o zamanlar 5 yaşında bir kız çocuğuna sahip olmasına rağmen, ilk albümü sonrası fransa'dan modellik teklifi almış, ama burada paranın kokusunu aldıktan sonra hiçbir yere kıpırdamamış bayık sesli şarkıcı.
  • artık bir altın portakallı aktristtir kendisi...

(bkz: hakan uzan)
    (bkz: uzan hanedanı)
    (bkz: no comment)
  • hayatta paçasını bırakmayacağını sandığım * kocasından ayrılıp beni dumur eden şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap