• bankadan, "krediniz kapatılmıştır" yazısı
  • hiçbir şey alma isteğimin kalmadığını hatırlatan başlık. ölmüşüm ağlayanım yok.
  • valla benim vizyonum dar biraz.
    biraz param olsun robot süpürge alacağım. evi süpürmekten yıldım. ben evde yokken süpürsün dursun bütün gün.
    robot süpürge sahibi olanların marka, model tavsiyelerine açığım. teşekkürler.

edit: mesaj atan, yol gösteren herkese tesekkurler. sayenizde hic almadigim kadar mesaj aldim. *

genel olarak xiaomi mob'lu modeller ve roborock s5 modeli one cikti. sizler sayesinde inanilmaz bilgi sahibi oldum. tekrar cok tesekkur ederim.

editto: gelen yüzlerce mesaj sonrası aşağıda önerilen tam liste mevcuttur. yukarıda da yazdığım gibi roborock s5 modeli bir çok yazarın kullandığı ve çok memnun olduğu model. xiaomi modellerinden de memnunlar fakat haritalamayla ilgili bazı sorunları olduğuun belirtenler oldu.

1) xiaomi roborock s5 max
    2) xiaomi mi vacuum 1c 2 in1
    3) dreame d9
    4) roborock s6 max
    5) roborock s6 pure
    6) xiaomi mi robot vacuum pro 2
    7) xiaomi mop pro
    8) roborock s7
    9) xiaomi viomi v3
    10) irobot roomba 960
    11) 360 s10
    12) dyson kablosuz süpürge. (bir kaç yıl sonra batarya sorunu olduğunu söylüyorlar.)

mesaj atıp da geri dönemediklerim olduysa affola. hepinize ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.
  • dört dörtlük her ihtiyacı karşılayan bi yat alıp, insanlığa veda etmek olacaktır.
  • patronumun elinden özgürlüğüm.
  • tokat gibi çarptı bu başlık beni.

gerçekten ne istediğimi bile bilmiyorum, bir hayalim kalmamış ortada, vizyon falan sıfırlanmış.

abartmıyorum bakın gerçekten böyle bir hale gelmişim.
  • özellikle bir şey almak değil ama çalışmayacak kadar param olsun isterdim.
    yani yaşamak için çalışmak değil, yaşamak için yaşamak isterdim.
  • (bkz: karavan)
    yaz kış demeden dilediğim zaman dilediğim yere gideceğim. en büyük hayallerimin arasında.

maybe not today maybe not tomorrow but one day ı will do
  • (bkz: tekne)

ay ışığında müzik dinleyip içmek, sonra da denizin kokusuyla uyuyakalmak istiyorum. romantik değilim, kafa dinlemek istiyorum.
  • anneme güzel bi ev
hesabın var mı? giriş yap