şükela:  tümü | bugün
  • mahmut uslu tarafından fenerbahçe taraftarına yakıştırılan ünvan.
  • babam fenerbahçeli yaptı beni.çocukluğuma dair ne varsa hatırladığım hemen hepsinin içinde fenerbahçe var.ne para ne şöhret için.sadece babam için sevdim.senin o kirli aklın da kalbin de almaz bunu mahmut uslu.
  • sinirden uyutmayan söz. eminin dün gece binlerce kişi o konuşmayı gördükten sonra sinirden çatlamıştır. biz yetiştirme değiliz. fenerbahçe'nin asıl sahipleri olan milyonlarca taraftarıyız ve sizden bıktık. beceriksizliğinizden, seviyesizliğinizden, ezikliğinizden, sıfıra inmiş itibarınızla fenerbahçe'nin de itibarını düşürmenizden, hiç bir fayda sağlayamayışınızdan, işinize gelmeyen herkesi parayla tutulmuş önemsiz insanlar olarak görmenizden bıktık. sizi burada istemiyoruz.

bunu çok düşündüm, bu lafları söyleyen adamlar, fenerbahçe'nin asıl sahibi olan taraftarlarının görüşünü hiçe sayıp kendi yandaşı kongre üyelerinin kendilerine yeteceğini düşünen adamlar bir daha seçilirse onlar gidene kadar fenerbahçe ile ilişkimi tamamen keseceğim. çünkü burası artık benim sevdiğim o kulüp değil, başka bir yer oldu.