• bu adam bana sövse, "ne güzelmiş, dörtlük sizin mi?" derim.
  • bir metro durağı ismi gibi.

yetkin dikinciler is the interchange station for yenikapı-hacıosman metro line.
  • babam ve oglum u seyrettikten sonra, altindan portakal olsam yuvarlanarak ayagina gidecegim kisi olurdu.
  • yeni sevdamın adı.. erkek dediğin böyle olurun cevabı.. nazik, görgülü, görmüş geçirmiş, feromon deposu , görsel şölen.. bi bakışıyla içinizi eriten zeka küpü..

cidden mavi gözlü dev..

edit : tamam kızmayın . o çirkin , siz güzelsiniz..
  • bu röportajda yaptığı tek hata muhabiri insan yerine koymasıdır. ozan güven gibi dalyarak diye girişse çok daha hoş olurdu.
  • 27.01.2013 tarihinde profesyonelin anadolu hisarı ahmet mithat efendi sahnesindeki gösterimi için bize bilet bulmak konusunda bizzat yardımcı olmuş canayakın ve beyefendi kişilik.

eğer bunu okuyorsa,ya da okuyan bir yakını varsa teşekkürlerimi lütfen iletsin kendine.

evvelsi gün ; "merhaba sizin oyuna bilet bulamadık,napıcaz" diye sorduk,tanımıyordu bizi.
    ama boş çevirmedi.dahası geldi kendi eliyle gişeden kendi oyunu için bize bilet aldı.elimizi sıktı,gülümsedi,halimizi hatrımızı sordu.

heybesinde şımarmak,ukalalık edebilmek gibi birçok bahane taşıyabilecekken bütün bunların zerresine dahi itibar etmemiş duruşu hayranlık duygularımızı dalga dalga kabartmıştır.
  • babam ve oğlum'da keşfettiğim muh-teeee-şem oyuncu. helal olsun! yüreğine sağlık vallahi!
    of mice and men'deki karakteri hatırlattı biraz nedense, saflığı ve fiziksel boyutları yüzünden herhalde. çok yaşasın, çok film çeksin, çok izleyelim. ailesi beni evlat edinsin, hep istediğim o abim olsun.
  • profesyonel'de annesinden gelen mektubu okuduğu sahnede gözleri doldurmanın yanı sıra, boğaz düğümleyen oyuncu. ortalama bir oyuncu o mektubu okurken kesinlikle arabesk olurdu ancak üstat orada öyle bir veriyor ki duyguyu, şurada yazarken bile duygulanıyorum. kamera önünde beğenenlerin tiyatro sahnesinde tapacağı türden bir adam.
  • uluslararası bursa ipek yolu film festivali'nin 2009 ayaginin jüri üyelerinden biri; "ben buraya jüri olmaya gelmedim, cok sevdigim bir seyi yapiyorum, sinema izliyorum"* diyen $irin insan.
  • yefim kopelyan(1912-1975) adlı oyuncuya çok benziyor

http://i.fanpix.net/…/orig/1/h/1h5bujaz2k82h1bk.jpg
hesabın var mı? giriş yap