şükela:  tümü | bugün
877 entry daha
 • şekil değiştirip sığınmacı götü yalamaya başladılar.
  ulan ananızın sütü öyle bozukmuş ki ihanet ihanet üstüne.
 • mutlusunuz değil mi?

  hani "kemalist it sürüsü" ülke yönetiminden uzaklaşınca her şey çok güzel olacaktı?

  hani "kemalist it sürüsü" ordudan uzaklaştırılınca her şey çok güzel olacaktı?

  şeref yoksunuz siz, türkiye cumhuriyeti tarihindeki pozisyonunuz şeyh sait denen insan-maymun kırması ile aynı yerdedir.

  ağzınızdan tükürükler saça saça atatürk'e ve cumhuriyet değerlerine ettiğiniz hakaretler daha dün gibi aklımda. karakolda nöbet bekleyen askerlere bile faşist damgası vurduğunuz günler aklımda.

  ne oldu oğlum, o hakaret ettiğiniz paşaların postalının altındaki tozları arayacak vaziyettesiniz şu anda.

  rte'yi desteklediğim tek konu, sizin gibi ne idüğü belirsiz bir grubu kullanıp atmasıydı. ananızı belledi işi bittikten sonra. en son polisler tarafından yerlerde sürükleniyordunuz "demohrasii demohrasii foşik atatürk postala son" derken*

  andolsun ki türkiye cumhuriyeti tarihinde bir menemen isyancıları niteliğinde yeriniz olacak. hata sizi ileride okurken o sayfayı direkt geçeceğiz midemiz bulanmasın diye.

  elbet bugünler de ileride hatırlanır, sizin de hesabınız görülür elbet. özellikle o televizyondan kara propaganda yapan insan sürüleri. bu dünyada ve öteki dünyada iki elim yakanızdadır. benim gibi milyonlarca insan var. eğer öteki dünya varsa sizin vereceğiniz hesap bitmeyecek...